2737
2734
عنوان

روزه ماه رجب

1111 بازدید | 26 پست

سلام 

عید میلاد امام باقر علیه السلام مبارک

ازونجایی که روزه ماه رجب خیلی توصیه شده و کلی بها داره برای کسانی که نمیتونن روزه بگیرن خوندن این ذکر روزی صدمرتبه آدم رو در زمره‌ی روزه داری این ماه قرار میده(ان‌شاالله)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ای جااااااان امام محمد باقر 

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
انشاالله قبول حق باشه.  هفته ی بعد میخوام برم سونو. لطفا دعا کنید بچم سالم باشه. خیلی میترسم. ب ...

ای جان...

ان‌شاالله نه تنها سلامت که مثل امضات باشه و بشه...

عزیزم استرس بدترین چیز توی بارداریه سونو و... نباید اصل مهمه آرامش مادر رو ازت بگیره چون قطعی نیستن...

مهم آرامش شماست... ان‌شاالله بواسطه نگاه لطف شهید سلیمانی غرق درآرامش دوران بارداری بگذرونی و بعدم نی‌نی...

2738
انشاالله قبول حق باشه.  هفته ی بعد میخوام برم سونو. لطفا دعا کنید بچم سالم باشه. خیلی میترسم. ب ...

عزیزم ان شاء الله فرزند صالح و سالم نصیبت بشه، ختم قران گذ اشتم نیتکن و شرکت کن، التماسدعا

التماس دعا دارم برای نوزاد ۲۳ روزه ام.هرکی لایق دونست براش دعا کنه خیلی معصومه از وفتی ب دنیا اومده تو عذابه خدا با دعاهای شما سلامتیشو بده.الهی آمین

خدایا من یه مادر غریبم ... تو تنهاییم تورو دارم نذار ازت ناامید بشم😔💔شفای آیدینم رو میخوام😭😭😭
2706