عنوان

خانمای تهرانی بیایید اومدم شهرتون!

| مشاهده متن کامل بحث + 1063 بازدید | 61 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم اینجا الان همه میان میریزن سرت که واااای چرا اومدی واااای کرون.ا نگیری واااای ال نشی بل نشی. ...

ببخشمون ک نگرانی واسه بچه ها و خانواده هامون دغدغه مون شده 😒😐

راز دل با همدمِ محرم نگو .. چون‌که محرم، محرمش نام

ای بابا 

حالا که دیگه اومده

راهنماییش کنید دیگه

هتل پردیس و اینا رو من نمی دونم کجاس وگرنه کمکش میکزدم😐😐😐😐

در همه حال خوشحالم حتی اگه دنیا به کامم نباشه  یا درد بکشم.یکسال بزرگتر شدم  پس باید بیشتر بخندم    
2728
واقعا یه عده تونی نی سایت مریضن

قبول کن که خرید رفتن تو این اوضاع کار اشتباهیه اونم تهرانی که چندین نفر مبتلا و بعضا فوتی داشته

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
من تو تهرانم و خودم و دخترم باید برا چکاپ میرفتیم دکتر اما کنسل کردم و با اینکه داروهامون داره تموم ...

نه دیگه بازارنمیرم.فردامیریم شهرمون.ماباید میومدیم.وگرن این موقع سال بااین اوضاع ازخونمم بیرون نمیشدم

ماآرزوهامون حبس ابدخورده....💔
فقد سوال پرسیدم.وگرن تواتاق حبس شدم بااین شهرالودتون.

اگه تهرانی حتما میبینی بارون میاد و آلوده نیست.خیلی خوشحالی ک کله سحر میخای بری خرید.برو زود خرید خوشحال

دخترم من و بابا منتظریم بیای خونمون گرم تر بشه
عزیزم اینجا الان همه میان میریزن سرت که واااای چرا اومدی واااای کرون.ا نگیری واااای ال نشی بل نشی. ...

ازبس ادمایی ترسویی هستن.حالم بهم خورد.سرصبحی.والا فکرنمیکنن یکی مشکل داره...حالا من یه سوال اضافی پرسیدم بی تربیت نسنجیده حرف میزنه

ماآرزوهامون حبس ابدخورده....💔
اگه تهرانی حتما میبینی بارون میاد و آلوده نیست.خیلی خوشحالی ک کله سحر میخای بری خرید.برو زود خرید خو ...

بارون باعث تکثیر این ویروس میشه

کلا رطوبت و سرما بیشترش میکنه

از بارش بارون این بار نباید خوشحال شد😭

2706