2737
2734
عنوان

خانمای تهرانی بیایید اومدم شهرتون!

1063 بازدید | 61 پست

سلام.خوبین؟؟

پاقدم مابارون میاد😍من الان هتل پردیسم...کدوم بیمارستان ب اینجانزدیکه؟یه کلینک دندان پزشکی مخام.

ایا این قسمتی هستم بازاری؟فروشگاهی هس برای خرید؟ممنون بابت پاسخگویتون

ماآرزوهامون حبس ابدخورده....💔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

چه دل خجسته ای داری

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .

خیلی کارت واجب بود رفتی تهران ؟خریدم میخای بری؟😑✋

یه دمپایی ابری خیلی نرم خریدم  میخام بدم همسایه طبقه بالامون بگم بده پسرش سماش اذیت نشه وقتی داره جفتک میندازه    آییییی مرغ سحری صب کن مارو باخود ببر از کوچه ها آییییییی مرغ سحری خیر نبینی 

حسنی به مکتب نمیرفت وقتی میرفت جمعه میرفت

✔❣به صلواتت برای حل مشکلمون خیلی نیاز دارم🌺۹/۹/۹۹ان شاءالله حاجت رواشدم وکارمون درست میشه برمیگردیم🤗امام رضا امام غریب الغربا تو رو به خواهرت حضرت معصومه واسطه من روسیاه شو😢دلم پرمیکشه برای حرمت برای پنجره فولادت 😭خدایا به معجزه ات نیاز دارم خدایا درهای رحمتت رو باز کن بروم خدایا تو روبه جدم قسم یه نگاهی کن😞😢...

عزیزم اینجا الان همه میان میریزن سرت که واااای چرا اومدی واااای کرون.ا نگیری واااای ال نشی بل نشی.

کلیم انرژی منفی میدن 

سکوت را دوست دارم،بخاطر اُبُهَتِ بی پایانش✌😏
2706