2726
عنوان

شوهر عصبیییم بیاین بگیم از دستش چکارکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1844 بازدید | 129 پست
عزیزم فکر نمیکنی شما به عنوان یه همسر وظیفه داری اگه همسرت صبحانه میخوره و میره هرساعتی باشه براش آم ...

من ک نمخاستم بدون صبونه بره بیدارشدم ک درست کنم داد زد ک دیر بیدارشدی😐

میشه برای سلامتی کنجد تودلم یه صلوات بفرسین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم فکر نمیکنی شما به عنوان یه همسر وظیفه داری اگه همسرت صبحانه میخوره و میره هرساعتی باشه براش آم ...

ب این چ ربطی داره یک ساعت زودتر پاشده وقتی شوهرش قدر نمیدونه چرا باید بیشتر تلاش کنه😕

2728
من ک نمخاستم بدون صبونه بره بیدارشدم ک درست کنم داد زد ک دیر بیدارشدی😐

شما باید برنامه کاریشو بدونی که برنامه ریزی کنی خب 

من همسرم هرروز یه ساعت میره واسه همین شب قبلش ازش میپرسم فردا چه ساعتی میری؟ 

چرا وقتی با انجام چندتا کار ساده میتونی دلشو به دست بیاری اصرار داری بگی اشتباه از اونه؟ 

دوستانی که اینجا میان میگن پررو شده و صبحانه نده و قرآن کارو بکن، وقتی دعواتون بشه و زندگیتون سرد بشه میان کمکت؟ 

ب این چ ربطی داره یک ساعت زودتر پاشده وقتی شوهرش قدر نمیدونه چرا باید بیشتر تلاش کنه😕

عزیزم تو زندگی مشترک بخوای لجبازی کنی و دادو بیداد و دعوا فقط زندگی به کام خودت تلخ میشه 

خیلی وقتا باید گذشت کرد، من نمیگم فقط خانم گذشت کنه ولی این مسئله چیزیه که یکم مدیریت توش باشه چیز قابل بحثی نیست 

شما باید برنامه کاریشو بدونی که برنامه ریزی کنی خب  من همسرم هرروز یه ساعت میره واسه همین شب ق ...

عزیزم وقتی ظرفش قدر نمیدونه چرا اخه باید بیشتر رسیدگی بهش کنه.همین شمایین مردا رو اینجوری میکنین😑💝

عزیزم تو زندگی مشترک بخوای لجبازی کنی و دادو بیداد و دعوا فقط زندگی به کام خودت تلخ میشه  خیلی ...

گذشتم  ی حدی داره وقتی کل روز ذهنش درگیر بشه خوبه؟؟کار شوهرش اشتباه بوده باید بدونه ک درس نبوده کارش وگرنه طبق معمول زنه ک باید بسوزه 

عزیزم وقتی ظرفش قدر نمیدونه چرا اخه باید بیشتر رسیدگی بهش کنه.همین شمایین مردا رو اینجوری میکنین😑💝

واسه چه کاری باید قدر بدونه عزیزم؟ 

میگه همسرش گفته مگه نميدونی من 8باید اونجا باشم؟ 

خب اگه میدونست باید زودتر بیدار میشد نه اینکه صرفا بخاطر رفع مسئولیت آخرین لحظه سفره رو بچینه 

من اصلا موافق اینکه به مردا رو بدین نیستم فقط به عنوان کسی که 11سال زندگی مشترک آروم و بدون دغدغه داشتم تجربه خودمو گفتم

وگرنه همسر من اصن صبحها بدون صبحانه میره یا خودش یه چیزی میخوره ولی در این مورد احساس کردم حق با همسرشونه

شما باید برنامه کاریشو بدونی که برنامه ریزی کنی خب  من همسرم هرروز یه ساعت میره واسه همین شب ق ...

اخه ب قول دوستمون قدر نمیدونه چکارکنم من

میشه برای سلامتی کنجد تودلم یه صلوات بفرسین
2706