2737
2734
عنوان

بچه ها من فک میکنم آخر زمان نزدیک شده

| مشاهده متن کامل بحث + 922 بازدید | 53 پست

تازه فهمیدی عزیزم . معلومه که آخرالزمونه  ولی اینطوری نیست که یهو تموم شه بره اول امام زمانمون میاد دنیارو برامون زیباتر میکنه بعدشم فقط خداست که میدونه کی قیامت میشه و آخر دنیا ولاغیر  خدا خودش که فرموده یه وقتی قیامت میشه که فکرشو نمیکنی در چشم بر هم زدنی هم اتفاق میفته

❤السلام علیک یا اباعبدالله علیه السلام❤ 🍁دخترآبانم🍁

گره کار دنیا فقط به دست یکی باز میشه و خلاص 

هر زنی برای لبخند زدن در آینه باید مردی را داشته باشد که با شـانه‌ی انگشت‌هایش، گره دلتنگی موهای بلند زن‌را باز کند و بگوید که هرجور که باشی،زیبایی❤👩‍❤️‍👨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا هر چی بدبختی زلزله سیل مریضی تو این چند سال اخیر بیشتر شده دوسدارم به خدا نزدیکتر شم شاید از گناهام بگذره خدا که ارحم الراحمینه تا فرصت هست طلب استغفار کنیم

میشه برای سلامتی و بچه دارشدنم ی صلوات بفرستین
2728

نخیر اخر الزمون نیس.از بس خود ما انسان ها گند زدم به همه چیز اینطوری شده.جمعیت زیاد شده کره زمین و طبیعت دیگه تحمل نداره.کلی به طبیعت ضرر وارد کردیم و کره زمین دیگه کشش این همه چیزو نداره.اونا ک هرغذایی خوردن ما  هم ک حتی بلد نیستیم و حتی اختیار نداریم توو این مملکت!اینا جواب کائناته

ب کدوم شهرا

هشدارها و اخطار‌های اولیه سازمان هواشناسی که از چند روز قبل اعلام شده بود محقق شد و اکنون با ورود سامانه بارشی جدید ازغرب کشور از بعدازظهر دیروز(دوشنبه)، این سازمان برای ۹ استان احتمال وقوع سیل و آبگرفتگی پیش‌بینی کرد که سطح پیش‌بینی برای ۳ استان لرستان، خوزستان و چهارمحال وبختیاری در مرحله هشدار است. این سامانه به تدریج استانهای قم، مرکزی، تهران و بخش هایی از استان البرز را هم در بر می گیرد.

تو این چندساله که بدی خیلی زیاد شده روبرو باهات خوب پشت سر دشمن و غیبت باید از خودمون شروع کنیم وقتش نشده ی کم بیشتر باهم مهربون باشیم این همه تایپیک مادر شوهر حالا من دیدم بعصی اخلاق مادر شوهراشون بده ولی بعضیام تا آرنج دستتو بکنی تو عسل بزاری دهنشون بازم قدر نمیدونن و همش غیبت مادرشوهر میکنن 

2738

آخرالزمان خیلی وقته شروع شده 

من صبح بعد از نماز بغض داشتم 

این همه مصیبت 

این همه گناه 

و مردمی که به جای اینکه به خودشون بیان بدتر هرروز از خدا دور میشن....

موقع رفتن به من گفت:"فرزانه سوریه که میرم بهت زنگ بزنم،بقیه هم هستن،چطوری بگم دوستت دارم؟بقیه که می‌شنَوَن من از خجالت آب میشم بگم دوستت دارم."     به حمید گفتم:"پشت گوشی بگو یادت باشه!من منظورت رو می‌فهمم!قرار گذاشتیم به جای دوستت دارم پشت گوشی بگوید یادت باشه!                                            خوشش آمده بود،پله‌ها را می‌رفت پایین بلندبلند میگفت:"فرزانه یادت باشه!"                                        من هم لبخند می‌زدم و می‌گفتم:"یادم هست!یادم هست!".......                                                           🌺برشی از کتاب"یادت باشد" خاطرات شهید مدافع حرم،حمید سیاهکالی مرادی به روایت همسر شهید....    🌹شهادت اتفاقی نیست🌹
دوست عزیز اینایی که گفتید فقط مشکلات کشور ماست همه دنیا دارن در آرامش زندگی میکنن ممتاسفانه من اح ...

دقیقاااااا. دیروز باورت.میشه رفتم خرید همه چیو همهچیو. دو برابر داد حتی قیمت رو بسته ها زده بود. خریدم 20 تومن.میشد 40 کشید.بعدتاکسی گرفتم بیام.خوابگاه بجای 10تومن ازم 15گرفت بخاطر ک رونا ..بنظرم خدا روشو از ایذان برگردونده

یه دمپایی ابری خیلی نرم خریدم  میخام بدم همسایه طبقه بالامون بگم بده پسرش سماش اذیت نشه وقتی داره جفتک میندازه    آییییی مرغ سحری صب کن مارو باخود ببر از کوچه ها آییییییی مرغ سحری خیر نبینی 
دوست عزیز اینایی که گفتید فقط مشکلات کشور ماست همه دنیا دارن در آرامش زندگی میکنن ممتاسفانه من اح ...

شدیدا باهات موافقم.اونقدر که نسبت به هم دشمن شدیم اونقدر که به خودمون و‌کل دنیا انرژی منفی فرستادیم.از هم کینه گرفتیم تهمت زدیم توهین کردیم بد همدیگه رو خواستیم و‌نفرین کردیم چندین و‌چند فرقه و گروه شدیم جای متحد بودن

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
دقیقاااااا. دیروز باورت.میشه رفتم خرید همه چیو همهچیو. دو برابر داد حتی قیمت رو بسته ها زده بود. خری ...

واقعا من نمیدونم چرا این رفتارو دارن اینا فک میکنن اصلا نمیمیرن اون دنیایی وجود نداره چرا اینقد بعضیا پست شدن

کی گفته آخه همه دنیا تو آرامشه

این همه آتش سوزی 

یعنی اونجا سیل و زلزله و مریضی نمیاد؟

مردمش بیکار و بی‎پول نیستن خیلی هاشون ؟

آره همه‎جا گل و بلبله ما فقط بدبختیم

موقع رفتن به من گفت:"فرزانه سوریه که میرم بهت زنگ بزنم،بقیه هم هستن،چطوری بگم دوستت دارم؟بقیه که می‌شنَوَن من از خجالت آب میشم بگم دوستت دارم."     به حمید گفتم:"پشت گوشی بگو یادت باشه!من منظورت رو می‌فهمم!قرار گذاشتیم به جای دوستت دارم پشت گوشی بگوید یادت باشه!                                            خوشش آمده بود،پله‌ها را می‌رفت پایین بلندبلند میگفت:"فرزانه یادت باشه!"                                        من هم لبخند می‌زدم و می‌گفتم:"یادم هست!یادم هست!".......                                                           🌺برشی از کتاب"یادت باشد" خاطرات شهید مدافع حرم،حمید سیاهکالی مرادی به روایت همسر شهید....    🌹شهادت اتفاقی نیست🌹
واقعا من نمیدونم چرا این رفتارو دارن اینا فک میکنن اصلا نمیمیرن اون دنیایی وجود نداره چرا اینقد بعضی ...

همه اینا جواب همین بی وجدانی هاست عزیزم

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

سر نمازاتون از خدا بخواین از گناهامون بگذره خودش کمک کنه این بیماری ریشه کن شه تا بیشتر همه جا رو آلوده نکرده واکسنش پیدا شه

2706