2733
2734

از بیکاری و بیخوابی و غم و فکر و خیال اومدم با حنای آماده سیاه که داخل ورق قیفی مانند میفروشن روی دستم حنا بزنم و طرح بزنم.

دو سالی هست که خریدم و استفاده نکردم اما درشو باز کرده بودم.

قبلا استفاده کردم و تست کردم روی موستن و نه سوزش نه حساسیت داشتم.

اما الان بعد از یکی دوسال که گذاشتم پوشت دستم جاهایی که حنا مشکی خورده ورم کرده و میسوطه به شدت جوری که انگار اسید ریختن.توروخدا راه حلی دارید بگید.

دارم میمیرم

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...

خراب شده یا شما حساسیت داشتی

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
خراب شده یا شما حساسیت داشتی

نه قبلا نداشتم.

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...

خسته نباشی. دوسال اخه . اینارو همون اول که میخریم میزنیم دستو میسوزونه چ برسه دو سال 

یه دمپایی ابری خیلی نرم خریدم  میخام بدم همسایه طبقه بالامون بگم بده پسرش سماش اذیت نشه وقتی داره جفتک میندازه    آییییی مرغ سحری صب کن مارو باخود ببر از کوچه ها آییییییی مرغ سحری خیر نبینی 
هیدروکورتیزون یا بتامتازون بزن روش

یا امام حسین داره تحیلی میره پوستم.داره از سوزش میپوکه.میگم نکنه وارد شیر بشه واسه بچه بد بشه

این خوبه بزنم؟

دستتو بگیر زیر آب  تا کامل از رو دستت پاک بشه موادش

گرفتم.

نمیره.

طرح کامل افتاده.

ورم کرده و و میسوزه شدید شدید شدید.جوری که میگم با چاقو ببرم پوستمو

2706