2726
عنوان

بیاید +عکس 😐واقعا متاسفم این تعطیلی برا مسافرت ب شمالل نیساتاااا

| مشاهده متن کامل بحث + 3066 بازدید | 71 پست
بزار برن کر ونا بگیرن بمیرن راحت شیم 

فقط خودشون نیستن که. میرن میان پخش میکنن تو شهرها. من بعد هشت بار ایو آی و آی وی اف باردار شدم خیلی بدبختی کشیدم جرات نمیکنم برم مطب. اونوقت یه عده بی فکر دارن مردم و بدبخت میکنن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یبارم که تو این مملکت حق با مسولین باشه همین جاست.  چقد بی شعور اخه . بچه رو میبرن خرید عید؟بخدا دیشب داشتم میرفتم خونه از دانشگاه . تو مغازه مانتو فروشیا یه جمعیتی بود ادم باورش نمیشد .خیلیام بدون ماسک و دستکش . انگار نه انگار

یه دمپایی ابری خیلی نرم خریدم  میخام بدم همسایه طبقه بالامون بگم بده پسرش سماش اذیت نشه وقتی داره جفتک میندازه    آییییی مرغ سحری صب کن مارو باخود ببر از کوچه ها آییییییی مرغ سحری خیر نبینی 
یبارم که تو این مملکت حق با مسولین باشه همین جاست.  چقد بی شعور اخه . بچه رو میبرن خرید عید؟بخد ...

اره منم دیدم حتی بچه رو ماسکم نمیزنن بعضیا اخه چخبرههه

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃
2728
من تا الان شمال نرفتم اولا بهتون حسودیم میشد الان فقط دلم به حالتون میسو زه تا دو تا تعطیلی میاف ...

دقیقااا میخاییم یه دکتر بریم تو ترافیک هستیم حالا من دقیقا بابلسرم هستم حالا بماند روزی ده نفر ازت ادرس دریا میپرسن😑

طفلک شمالیا

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و دختر و پسرم سالم وسلامت بزرگ میشمن مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
دقیقااا میخاییم یه دکتر بریم تو ترافیک هستیم حالا من دقیقا بابلسرم هستم حالا بماند روزی ده نفر ازت ا ...

😂😂😂

آخی 

حالا عید از خیلی جاها میان اصفهان ولی کثیف کاری زیاد ندارند آخه ما هر دو قدم سطل داریم شایدم دارند من نمیبینم😂ما سیزده بدر خونمون میمونیم چون ماشاالله همه جاها گرفته شده

هیچ

واقعا که از ماس که بر ماس اه اه اه! چقدر آدم حرص بخوره هیچ موقع همکاری نمیکنیم بعد هم یه چیزی بشه میشینم بد و بیراه میگیم به مسئولین و نظام و دولت واقعا دارم حرص میخورم همه تو مهمونی هستن و دورهمی و خرید و مسافرت یه چند روز بشینین خونه چی میشه

یا کاشف الکرب عن وجه الحسین             اکشف کربی بحق اخیک الحسین.                     ای بر طرف کننده غم و اندوه از روی حسین به حق برادرت حسین اندوه و مشکل من را برطرف کن.                                                             ای عزیز زهرا خودت میدونی که داداش گلم توی چه شرایطی هست خودت کمکش کن نجات پیدا کنه از این شرایط   یا امام حسین با دستهای مهربونت دستمون رو بگیر وساطت کن پیش خدا شرایط کاری عزیز دلم شوهرم خیلی خوب بشه سختی هاش کمتر بشه  خدایا به حق امام حسین علیه السلام قسمت میدم کمک کن بتونم دخترام رو با اخلاق نیکو و انسان بار بیارم زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشن و عاقبت بخیری و خوشبختی هر دوتاشون رو ببینیم 😍                    الهی آمین🌹🌹خیلی وقت بود با این کاربری نمی اومدم سایت چون بلد نبودم میترسیدم نه بگم 😒😒 چون خیلی از دوستان لطف داشتن و توی تاپیک های مختلف دعا و چله تگم میکردن و نمی‌تونستم بگم نمیتونم بخونم چله روی چله صلوات و سوره و دعا روی هم تلنبار شده بود و کلی سختی و عذاب وجدان می‌کشیدم تا نصفه شب می‌نشینم و چله و دعا می‌خوندم نمی‌گم بد بود اما برام سخت بود یهو گذاشتم و رفتم با کاربری دیگه اومدم الان با روحیه بهتر با اعتماد به نفس بیشتر اومدم لااقل یاد گرفتم وقتی نمیتونم کاری رو انجام بدم محترمانه بگم نه 🌹🌹♥️♥️♥️
واقعا که از ماس که بر ماس اه اه اه! چقدر آدم حرص بخوره هیچ موقع همکاری نمیکنیم بعد هم یه چیزی بشه می ...

والا بخدا بفکر این نیستن خودشون بگیرن ب بقیه هم منتقل میکنن

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃
از بس گفتن نترسید چیزی نیست اینا دیگه کلا بیخیال شدن

نه بابا اینا کلا تو هر زمان بیخیال ند 😒

به قول مهران مدیری منتظرن دو تا تعطیلی بیافته برن شمال جوج بخورن با نوشابه(عرق) 

هیچ
2706