2733
2734
عنوان

نی‌نیم چند دقیقس تو دلم داره سکسکه میکنه🤗

| مشاهده متن کامل بحث + 750 بازدید | 62 پست
عزیزم خیلی ناراحت شدم ولی نا امید نشو توکل بخدا... منم یه سقط تو بیستو دو هفته داشتم قبل این بارداری ...

ممنون عزیزم خدا بران نگهش داره و صحیح و سالم بدارش تو بعلت😘

دلبند مادر،فرزند عزیزی که هیچوقت ندیدمت،دلم برای حس دوباره ات تنگ است،چقدر ذوق داشتم از آمدنت و با تو خو گرفته بودم....دیگران مرا به نبودنت دلداری میدهند،اما نمی دانند نمیشود فراموش کرد کسی ک قرار بود روزی تمام سهم تو از این زندگی شود و دیگر نیس،به چه امیدی بدون تو ادامه دهم،شاید برای بقیه چیزی جز یک تکه گوشت بی جان نبودی اما برای من دنیایم شده بودی،کم کم داشتی صاحب اسم میشدی بهار عمرم،دلم تنگ است برای حس داشتنت برای دوباره دوست داشتنت،دوباره به آغوشم برگرد که نبودنت درد است و این درد توان من را کم کرده......."نوزاد رنگین کمان"منتظرتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم نی نیم بعضی وقتا سکسکه میکنه  ولی واسه من ضعیفه بیشتر دست ک‌میذارم‌ متوجه میشم دلم میخوا ...

انشاالله... آره منم همینطور به همسرم میگم دلم میخواد از شکمم درش بیارم بچلونمش دوباره بزارمش سر جاش 

😎🤔

ای جانم😍😍😍😍😍امروز میخوام برم سونو خدایا یعنی میشه حامله باشم ومنم این حس رو تجربه کنم؟!!! 

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️
2738
ان شاالله بسلامتی دنیا بیاد عزیزم😍😍😍 خدا ب ما منتظراهم بده😍

انشاالله که دامن شما هم به زودی سبز میشه هیچ غصه نخوریا عزیزم 😍 منم بعد هفت سال خدا این نی‌نی رو تو اوج نا امیدی و بعد یه سقط وحشتناک بهم هدیه داد

😎🤔
انشاالله که هستی عزیزم واست آیة‌الکرسی میخونم 

ممنونم عزیزم😍😍😍😍

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️
نترس چیزیش نیس من دخترم زود دنیا اومد و ریز بود یکی از فامیلامون اومد خونمون فک میکرد زود دنیا اومده ...

اه اه که حالم بد میشه از آدمایی که حرف الکی و بیخود میزنن بجای آرامش دادن به مادر همش تشویش و دلهره و ناراحتی تو خاطر مادر بجا میزارن

😎🤔
2706