2733
2734
عنوان

عکسای جهیزیه مو نیگا :)

| مشاهده متن کامل بحث + 31726 بازدید | 204 پست
هاهاهاها آره قاطی کردم سینی ام نوشتم ؛)  من انقددددرررر دوست داشتم برم باهاشوناااا ولی نبردنم ت ...

چ بد شما یخچال و طرف دختر میگیرن؟طرف ما کل جهاز نصف میشه تاروهیچکی فشار نیاد

مردادیا عشقن  میگی نه نگاکن🙂....کاربری دست دو نفره منو خاله م
سینی ک برقی نیست عزیزم مبارکه ، من تانک تک خریدام نمیبودم دلم آروم نمی‌گرفت 🤣

فقط انقده پشیمونم که یخچال و فریزرمو دو قلو نگرفتم :( 

راستش اون موقع که اونا رفتن برا خرید من تو مودش نبودم و نمیدونستم چه خبره گفتم که ساید بگیرن .. حالا خیلی پشیمونم .. اخه منم که عاشق خوراکی و چیز نیز درست کردن .. فضا زیاد میخوام :( 

من و همه ی خواهرانم توی نی نی سایت، کنار هم ..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هاهاهاها آره قاطی کردم سینی ام نوشتم ؛)  من انقددددرررر دوست داشتم برم باهاشوناااا ولی نبردنم ت ...

خوبه دلت طاقت اورد نزفتی خخ

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      
فقط انقده پشیمونم که یخچال و فریزرمو دو قلو نگرفتم :(  راستش اون موقع که اونا رفتن برا خ ...

اگ باشی ونظر بدی خیلی بهتر یه عمر میخوای استفاده کنی ازش آخه 

منم الان هشت ماهه خونه دارم یخچالم دوقلو نیس خیلی جاکم میارم چون گوسفند گرفت شوهرم ،بزور بالاهمدیگه توپوندم

2731
چ بد شما یخچال و طرف دختر میگیرن؟طرف ما کل جهاز نصف میشه تاروهیچکی فشار نیاد

خوشبحالت عزیز، م برای داداش منم همینطور بود، برای داداشم ما خیلی از وسایل سنگین عروس رو دادیم و هر چی ام میگفتن بهترینشو میکردیم ..‌اما برا من مامان اینا هر چی اونا گفتن ، مامان اینا گفتن چشم .. همه ییی جهیزیه م مامان اینا میدن .. البته بابت مساءل مالی به مامان بابامم خیلی فشار اومده :(

اگ باشی ونظر بدی خیلی بهتر یه عمر میخوای استفاده کنی ازش آخه  منم الان هشت ماهه خونه دارم یخچا ...

ای وای خیلی بیشتر ناراحت شدم .. نبردنم که خواهر :( 

واي چقده نازن 😍😍😍 والا حق داري خواهر منم بودم دلم نميومد استفاده كنم اينا رو فقط بايد بشيني نگ ...

هاهاهاها ای جااان ، مرسی مهربوووون ♡

2738
خوبه دلت طاقت اورد نزفتی خخ

هاهاهاهاها :) انا مهجووورر ، انا مظلووومممم :) انا تو سری خورررر ، انا پشیماااان ، انت مهربااان :) 

خوشبحالت عزیز، م برای داداش منم همینطور بود، برای داداشم ما خیلی از وسایل سنگین عروس رو دادیم ...

از حرفات مشخصه خیلی مظلومی گلم 

ببین نباید بهشون روبدی ک دربار جهاز نظر بدن خیلی بااحترام مثلا بگو مادرجون خاطرتون جمع باشه از جهاز طرف ما ک دیگه نظر ندن 

بعدش هرچی دلت خواست بخر چیزیم گفتن بگو دلم اینطوری خواست 

برامن شوهرم بخاری سرویس چوب یخچال لباسشویی گاز باتمام فرشامو خرید بقیشو من گرفتم

سلام اسی جون.خوشبخت بشی  به اینم فکر کن وقتی وسایلتو دیدی سورپرایز میشی .اون موقع چقدر حال می ...

وای چه دیدگاه قشنگیییی ، چشمممم خواهری :) 

از حرفات مشخصه خیلی مظلومی گلم  ببین نباید بهشون روبدی ک دربار جهاز نظر بدن خیلی بااحترام مثلا ...

اجی بی ادبن .. واقعا دلم خونه به خدا .. من سکوت میکنم و گریه میکنم فقط .. اما هیشکی شون ازم دلجویی نمیکنه :( 

2706