2737
2734
عنوان

بگین چیکار کنم کارم اشتباه بوده؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 963 بازدید | 72 پست
شک نکن که قضییه پول نبوده وگرنه بالخره خواهرتم دست خالز که نمیومد یه کادو میورد که جبران میشد قطعا ا ...

منم کلا یه خواهر دارم ولی از وقتی ازدواج کردم با شوهرم مخالف بود، همه جا ابرو منو برد و کلی پشت شوهرم چرت و پرت گفت،شوهرم خیلی مرد خوبیه خیلی رفت جلو ک رابطه هامون خوب بشه ولی خواهرم هر بار بدتر توهین کرد،با اینکه خیلی از من بزرگتره،هیچ وقت نفهمیدم مشکلش دقیقا چیه

گر مرا هیچ نباشد نه به دنیا نه به عقبی... چون تو دارم همه دارم دگرم هیچ نباید... 🥰😍
زن داداش من تو عقدشون چندبار برای داداشم تولد گرفته بود خونشون حتی فامیلاشونم دعوت کردن ما اصلا خبرد ...

کلن اقایون خنثان بعضیاشوت با ابن چیزای بیخودی زندگیشونو خراب نمیکنن منم خیلی وقتا خانواده ی خودمو دعوت میکنم به شوهرمم تعارف میکنم میگم مادرت ایناهم بگو میگه نه بذار راحت باشید خودتون باهم مادرم بیاد معذبید اخه من باخاله هام خیلی راحتم واقعا مادرشوهرم بیاد زهرمارم مبشه قربونش برم شوهرم خیلی این چیزارو درک میکنه.ولی خب منم همیشه سهمشونو میدم شوهرم میبره براشون

تارسیدن به هدف دور زدن ممنوع🎯🎯🎯.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم بودم خیلی ناراحت میشدم

چون رو خواهرم خیلی تعصب دارم ولی خب بخاطر شوهرم سعی می کردم زیرسیبیلی رد کنم قضیه رو😒😒😒

چاره چیه😣

در همه حال خوشحالم حتی اگه دنیا به کامم نباشه  یا درد بکشم.یکسال بزرگتر شدم  پس باید بیشتر بخندم    
2728
منم کلا یه خواهر دارم ولی از وقتی ازدواج کردم با شوهرم مخالف بود، همه جا ابرو منو برد و کلی پشت شوهر ...

نه من شوهرخواهرم ازاین کارا نمیکنه ولی یکم روابط اجتماعیش ضعیفه با همه ی فامیلای خودشم مشکل داره مثلل میریم خونه مادرم مهمونی میگه چرا سفره رو من پاک کردم چرااون پاک نکرد چرا بابات یه باربهمن تعارف گرد به اون دوبار اصن کلا بهانه های الکی میگیره درصورتی که اصن اینجوری نبوده

منم بودم خیلی ناراحت میشدم چون رو خواهرم خیلی تعصب دارم ولی خب بخاطر شوهرم سعی می کردم زیرسیبیلی رد ...

چقدر خوبه که خواهرا همدیگه رو دوست دارین من خیلی خواهرمو دوست دارم ولی اون هیچ حسی بمن نداره وخیلی راحت بخاطر شوهرش منو گذاشت کنار تولدا مهمونیا وهمه ی مراسما فقط مامان بابامو دعوت میکنه منو نمیگه خیلی کارابرای خواهرم کردم گاهی جلو شوهرم خجالت میکشم ولی خب شوهرم مرد خوبیه همش میگه بچن به دل نگیر توبزرگتری

شک نکن که قضییه پول نبوده وگرنه بالخره خواهرتم دست خالز که نمیومد یه کادو میورد که جبران میشد قطعا ا ...

نه خواهرم خوبه شوهرشم خوبه ولی خیلی هیزه و نمیدونه چیو کجا بگه مثلا دنبال ی چیزی میگرده ک سریع سوژه‌ کنه مثلا فکر  کن شب چله بود داشتم برا شوهرم انار دون میکرد بعد هرهر میخندید میگفت فلانی عنارو بخور این دیگه الکی ترین شوخیشه ولی هب دلیل نمیشه بخاطرش دور خواهرمو خط بکشم ما دوتا ب غیر هم کیو داریم مگه

2738
چقدر خوبه که خواهرا همدیگه رو دوست دارین من خیلی خواهرمو دوست دارم ولی اون هیچ حسی بمن نداره وخیلی ر ...

شوهرت راست میگه، خواهرتم بالاخره میفهمه دار ه اشتباه می کنه، ولی اینم میدونم که خیلی سخته ادم از خانواده خودش مورد کم محلی قرار بگیره

ان شاا.... گذر زمان همچیو درست می کنه

🌷🌷🌷🌷🌷🌷

در همه حال خوشحالم حتی اگه دنیا به کامم نباشه  یا درد بکشم.یکسال بزرگتر شدم  پس باید بیشتر بخندم    
منم بودم خیلی ناراحت میشدم چون رو خواهرم خیلی تعصب دارم ولی خب بخاطر شوهرم سعی می کردم زیرسیبیلی رد ...

منم خیلی حساسم اخه زمان قدیم نیست ک هفت هشتا باشیم بگیم فلانی بده یه خواهر بیشتر ندارم چرا باید بزارمش کنار

نه خواهرم خوبه شوهرشم خوبه ولی خیلی هیزه و نمیدونه چیو کجا بگه مثلا دنبال ی چیزی میگرده ک سریع سوژه‌ ...

خب شاید خیلی شوخه دوست داره جلب توجه کنه.نه من خواهرمم زیاد دلسوزم نیست فقط من خودمو واسش میکشتم حالا شوهرکرده دیگه سراغمم نمیگیره

منم خیلی حساسم اخه زمان قدیم نیست ک هفت هشتا باشیم بگیم فلانی بده یه خواهر بیشتر ندارم چرا باید بزار ...

منم یه خواهر دارم دوستم

ولی از طرفی هم نمی خوام زندگیم تحت الشعاع قرار بگیره

شوهرت راست میگه، خواهرتم بالاخره میفهمه دار ه اشتباه می کنه، ولی اینم میدونم که خیلی سخته ادم از خان ...

امیدوارم تو بدشرایطیم اون دامادمون از لحاظ مالی بهترازماست مادرم بیشترهواشونو داره ما زیاد براش مهم نیستیم بخدا میخاستم عمل کنم هیچکسونداشتم بیاد بالاسرم.😞

چقدر خوبه که خواهرا همدیگه رو دوست دارین من خیلی خواهرمو دوست دارم ولی اون هیچ حسی بمن نداره وخیلی ر ...

ن بخدا من اینقدر ناراحت شدم نمیدونی کل شب گریه کردم هی قیافه خواهذم میومد جلو چشام هی بند دلم پاره میشد درسته شوهر خوبی نداره شعور نداره نمیدونه چ حرفیه و کجا بزنه ولی من خواهرمو خیلی دوست دارم نمیتونم بخاطر ی بیشعور قیدشو بژنم ک تازه بنده خدا زنگ زده بود خبر نداشت میگفت روز تولدت شاید شوهرت برنامه ای داشته باشه فرداش میام میبینمت حتما یعنی‌کل شب فقط داشتم تظاهر‌میکردم ک خوشحالم فکرم فقط پیش خواهرم بود 

امیدوارم تو بدشرایطیم اون دامادمون از لحاظ مالی بهترازماست مادرم بیشترهواشونو داره ما زیاد براش مهم ...

تا وقتی خدا هست دلیلی برای نا امیدی نیست🌷🌷🌷🌷

2706