2733
2734
عنوان

من یک عدد بیمارم

532 بازدید | 30 پست

سلام من خیلی گلوم درد میکنه انگار داخلش ضخمه استخوان های بدنمم ضعف داره درد میکنه حسسسسابی !😭فک کنم انفولانزا دارم 

دلم میخواد فردا روزه بگیرم 

حالا دوتا سوال دارم؟!

۱.آیا فردا روزه میتونم بگیرم بااین حالم؟ 

۲.چی بخورم گلودردم خوب بشع دمارم دراومده

از همین الان الان شروع میکنم با انرژی زیاد برخلاف همیشه!۱۲/۵از وزن ۹۰ هدف اول ۸۵ بعد ۸۰ بعد ۷۵ بعد ۷۰ بعد ۶۵!من میتونم قطعا میتونم 💪💪💪💪
من الان دارم از گلو درد و سرفه گریه میکنم😭

بچمممم خیلی درد دارع درکت میکنم‌منم اینطورم

از همین الان الان شروع میکنم با انرژی زیاد برخلاف همیشه!۱۲/۵از وزن ۹۰ هدف اول ۸۵ بعد ۸۰ بعد ۷۵ بعد ۷۰ بعد ۶۵!من میتونم قطعا میتونم 💪💪💪💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

سوپ سوپ سوپ اونم داغ. عالیه بهترش میکنه توشم فلفل دلمه خورد کن ویتامین سی داره. من چند روز بود حس میکردم گلوم زخمه و سنگین قورت میدم سوپ خوردم سرخ کردنی و ویز شیرینم قطع کردم خوب شدم. سوپ داغ باشه حتما

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀
2706