2733
2734
عنوان

سرویس طلا 😍😍😍+ عکس

940 بازدید | 69 پست

سلام دوستان گلم

خوبین

میخوام واسه عروسیم سرویس طلا و النگو بگیرم 😍

ولی خب با این گرونی چ کنم😣😣

دلم واسه شوهرم میسوزه گناه داره تازه فعلا جهیزیه هم نگرفته . دلم نمی‌خواد بعد عروسی استرس و اضطراب پول طلا ها رو داشته باشه . دلم میخواد آرامش داشته باشیم .

حالا نظرتون راجب سرویس و النگو نقره با آبکاری طلا چیه ؟؟؟؟؟ بجای سرویس طلا بخرم .

البته هیشکی نفهمه فقط من و شوهرم. 

لطفا نظر بدین و کمکم کنین 

دوستون دارم 💓💓

عکس پست بعد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کوکو کنان وارد میشویم

کاربر۹۶،لطفا واسه حاجتم یه صلوات بفرست💋،،.من یه شیرازیم و بهش افتخار میکنم، اگه مخالف نظرمی ریپلای نکن،اینجا تبادل نظره نظرها متفاوت. وقتی از تاپیک عکس رفتم و شما لایکم میکنید دلم میخواد بغلتون کنم، من یک فمنیسم هستم و مخالف سر سخت زن ستیزها. 
2738

عاقلانه ترین کار هستش خوشبحال شوهرت چه زن خوبی😀

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   

میفهمن بقیه هر کاری هم کنید 

بنظرم باافتتخار نقره بخر و به همه هم بگو اینطوری دیگرانم تشویق میکنی ب آسون گیری!

من این کارو کردم و الحمدلله خیلی راضیم😊

از همین الان الان شروع میکنم با انرژی زیاد برخلاف همیشه!۱۲/۵از وزن ۹۰ هدف اول ۸۵ بعد ۸۰ بعد ۷۵ بعد ۷۰ بعد ۶۵!من میتونم قطعا میتونم 💪💪💪💪

بنظرم کلا بیخیال سرویس طلا شو...ماهم رسم سرویس طلا داشتیم بخاطر اینکه شوهرم دستش تنگ بود هیچ طلایی ازش نخواستم 

گور بابای حرف مردم

خدااایا شکرت امام رضا ع ممنونم حاجتمو دادی خدااایاشکرت که جواب گریه هامو دادی و برام معجزه کردی ‌میشه برا سلامتی تو دلیم یدونه صلوات بفرستین 🌷🌷
2706