2737
2734

این همه بلا هجوم آورده از زمین وآسمون...

وقتش نیست برا ظهور آقای گره گشا زجه بزنیم؟

اگه ذره ای به یادشون باشیم واشتیاق برای آمدنش یا اصلا حدعقل باور کنیم که هست!😔

خداوند اجازه ی ظهور آقا رو میده ولی غافلیم و همش داریم به سختی وبیخودی میگذرونیم این زندگی رو

اللهم عجل لولیک الفرج به حق خانم زینب 

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
التماس دعا

حاجتت روا گلم

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تورو خدا واسه منم دعا کنین خیلی مشکل افتاده تو زندگیم

شکستم .... آنقدر آھسته که صدای شکستنم  کسی  را آزار نداد...صدای شکستنم را فقط دیوارھای اتاقم شنیدند...صدای شکستنم را قلم و کاغذ شنیدند‘ و شعــر پس  دادند ... صدای شکستنم را خدا شنید و سکوت جواب داد...می دانی؟  فقط بغض میکنم ..این سخت تر از ھرچیزست بغض داشته باشی و بخندی .... خیالت راحت! از درون شکستم ...صدای شکستنم را ھیچ کـس نفھمید💔
2728

آره بخدا هرسال بدتر از پارسال هرچه نزدیک ب ظهور میشیم بدتره مگر اینک مردم ب خودشون بیان و بفهمن ی چیزی کم دارن و دعا کنن برای ظهور بلکه یمقدار از این سختی های ظهور آقا کاسته بشه

تیکر تولدمه😅
تورو خدا واسه منم دعا کنین خیلی مشکل افتاده تو زندگیم

حاجتت روا گلم 

آره بخدا هرسال بدتر از پارسال هرچه نزدیک ب ظهور میشیم بدتره مگر اینک مردم ب خودشون بیان و بفهمن ی چی ...

تا نفهمیم بدتر و بدتر خواهد شد اوضاع تاجاییکه زجه بزنیم 😥

حاجتت روا گلم 

قربونت عزیزدلم همچنین 

خیلی محتاج به دعاتونم 😔🙏

شکستم .... آنقدر آھسته که صدای شکستنم  کسی  را آزار نداد...صدای شکستنم را فقط دیوارھای اتاقم شنیدند...صدای شکستنم را قلم و کاغذ شنیدند‘ و شعــر پس  دادند ... صدای شکستنم را خدا شنید و سکوت جواب داد...می دانی؟  فقط بغض میکنم ..این سخت تر از ھرچیزست بغض داشته باشی و بخندی .... خیالت راحت! از درون شکستم ...صدای شکستنم را ھیچ کـس نفھمید💔
2738