2733
2734
عنوان

کیا مثه‍ من چال گونه دارن😍😍+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 4667 بازدید | 129 پست
😂😂😂😂 قربونت برم من ک 

نههههه حیفی عزیزمممم

اینجاااا همه شاخ شهرن ساچه واو😒🙆همهههه علامه دهرن ساچه واااااو😑🤦دلوووو خوشگلهههه دلووووو خوشگلههههه تو دست من تک دله😐😐 خداوکیلی صدتومن میدم تک خشتم بده تو دستم😑😂زده ب سرم نمیدونم چی دارم مینویسم کله سحری😬از همین تریبون اعلام میکنم ک ساعت ۴صبح اینو نوشتم😑هااان یچی دیگم یادم اومد..من دقییقا ۳سال خواننده خاموش بودم🙆
دورش بگردمممم من😍😍😍😍😍  اوخدااا ازطرف من بوسش کن😋 خداحفظش کنه برات عزیزدلم😍😍😍😘😘😘

فدای تو 

خدا شما رو هم حفظ کنه 

و من برای زندگی تو را بهانه میکنم .....😍😍😍💓💓🙌🙌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دختر منم داره قربونش برم 😍 ولی فقط یکی از لپ هاش داره 

اوخ فداششم من قربوس چال گونش😍😍😋😋😋😘😘😘

♪شاید تلنــــگری برای تو : در عمقِ چهار دیواریه‍ دنیا ، گر فقیر هستی عیب نداره...گر پیر هستی مهم‌نیستـ ...مهمـ نیستـ چندسالته‍ و چقد میفهمی...مهم نیست مدرکـ تحصیلیت چیه‍ و‌کجای کاری...ثروتمندی یاهرچه‍ که‍ هستی ...خلاصه هرچه‍ هستی «انسان واقــعی» باش ، زیرا اگه این چنین بودی به خودتـ افتخار کن ...~ به‍ راستی شنیده ای *باخدا باش و پادشاهی کن*؟ آره درست شنیدی ...این دنیایی که خالقمون خداس و بنده ی خداییم توقع ز هر دستی مکن و بر وفق افکار جامعه‍ ی درنده مباش جز به رضایت الله ، که‍ اگه‍ اینگونه‍ بودی ،بدان حقیر ترین فرد کره ی خاکی هستی ...√                  •••چند خطی دلنوشته‍                                                                            •••• برخلافـ رویا بافی های کودکانه‍ ام ، دنیا آنچنان زیبا بنظر نمیرسد***                 در تکاپوی عالمیان دوییدم تا سرنخِ رویای طفولیت را جویاشومـ اما...!                          •••با سیلیِ سنگین روزگار مواجه‍ شدمـ....! آری دنیا دگر جای خویش نیستـ...دنیا آن رویاهای رنگارنگ خردسالیم نبود...•••••••••زین پس قشنگـ ترین و شیرین ترینـ رویایمـ جز در سه‍ حروفـ خلاصه‍ میشود:                                                                         ♪مــــرگ•••❤
میدونی چرا ؟ چون تعداد کاربر های سایت حدودا ۱۰۰ هزار نفره یا شاید هم بیشتر خب شما تاپیک بزنید کی قد ...

نه دیدم اونی که مثلا میاد تو ی تاپیک میگه من فقط ی ضد افتاب میزنم تو ی تاپیک دیگه میگه میرم بیرون ارایش عروس دارم

این چند ساله که تو سایتم همه‌ مدل کاربری دیدم ، انگار بقیه میشناسنشون که الکی ی چیزی میگن 

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
2738
ایششششش دیگه فلجی صورت ک عکس دادن نمیخوواد   مدیونید فک کنید من حسودمااا    

حسود پلاستیکی کی بودی عشقم🙄😂😘😘

♪شاید تلنــــگری برای تو : در عمقِ چهار دیواریه‍ دنیا ، گر فقیر هستی عیب نداره...گر پیر هستی مهم‌نیستـ ...مهمـ نیستـ چندسالته‍ و چقد میفهمی...مهم نیست مدرکـ تحصیلیت چیه‍ و‌کجای کاری...ثروتمندی یاهرچه‍ که‍ هستی ...خلاصه هرچه‍ هستی «انسان واقــعی» باش ، زیرا اگه این چنین بودی به خودتـ افتخار کن ...~ به‍ راستی شنیده ای *باخدا باش و پادشاهی کن*؟ آره درست شنیدی ...این دنیایی که خالقمون خداس و بنده ی خداییم توقع ز هر دستی مکن و بر وفق افکار جامعه‍ ی درنده مباش جز به رضایت الله ، که‍ اگه‍ اینگونه‍ بودی ،بدان حقیر ترین فرد کره ی خاکی هستی ...√                  •••چند خطی دلنوشته‍                                                                            •••• برخلافـ رویا بافی های کودکانه‍ ام ، دنیا آنچنان زیبا بنظر نمیرسد***                 در تکاپوی عالمیان دوییدم تا سرنخِ رویای طفولیت را جویاشومـ اما...!                          •••با سیلیِ سنگین روزگار مواجه‍ شدمـ....! آری دنیا دگر جای خویش نیستـ...دنیا آن رویاهای رنگارنگ خردسالیم نبود...•••••••••زین پس قشنگـ ترین و شیرین ترینـ رویایمـ جز در سه‍ حروفـ خلاصه‍ میشود:                                                                         ♪مــــرگ•••❤
عکس با خنده ی شدید نداشتم با لبخند اینقد چال میوفته فقط ببخشید دیگه کم ما و کرم شما😅😅😅😅

این چال نیست عزیزم

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
سلام قربونت عزیزم چرا اتفاقا هستم فدات  ممنون گلم تو چطوری خوبی ؟

منم خوبم عزیزم الانم که تو رو دیدیم کلی انرژی گرفتم    

من میرم گم میشم تو دنیایی که هیچ اسمی از تو توش نیست😞
2706