2733
2734

دخترم پنجاه روزشه

هم خیلی خودشو کش و قوس میده زور میزنه قرمز میشه

هم روده هاش خیلی صدا میده و نفخ داره

شیر که میخوره کم پیش میاد که آروغ بزنه هرچقدر که نگهش دارم بازم نمیزنه

بالا نمیاره اما گاهی شیرا تا دهنش میاد و حالشو بد میکنه عق میزنه باز قورتشون میده و گاهی انگار چیزی تو دهنش باشه و مزه مزه کنه خیلی هم از دهنش کف بیرون میده

سینه ش هم خر خر میکنه و دماغش هم معمولا شبا کیپ میشه

خیلی خیلی صبوره گریه نمیکنه اما میدونم که اذیت میشه  

الان اون داره عذاب میکشه و نفسش به سختی بالا میاد منم دارم گریه میکنم  

با این اوضاع جرأت نمیکنم ببرمش دکتر از ترس کرونا

توروخدا کسایی که بچه هاشونو دکتر بردن و بهشون دارو دادن بگن چه داروهایی بگیرم

خودم فکر میکنم کولیک و رفلاکس پنهان داره

زنده باد بال خدا، که فرو می افتد و درست روی شانه من می نشیند، زنده باد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من به بچه هام شربت کولیکز میدادم خیلی خوب بود

دکتر تجویز کرد یا خودت خریدی؟

من شربت کامی وی بهش میدم اما اثر زیادی نداشت

2731

دارو خانه قطره داره واسه كوليك بري ميدن من واس بچم اب جوشيده با يه ريزه نبات وچند قطره عرق نعناع قاطي ميكردم داخل شيشه تو يخچال ميزاشتم هروقت ميديدم به خودش ميپيچه يه نصفه قطر چكون ميدادم بادمعذش خالي ميشد

خواهر دختر من ٤ ماهشه از ٢ ماهگي متوجه شدم رفلاكس داره بهش قطره پدي لاكت دادم يخچالي هست ٧ قطره صبح ٧ قطره شب و شير خشك ببلاك AR مخصوص ريفلاكسيا هست تجويز دكترش بود واقعا عاليه خيلي خوب شده الان ٤ ماهشه ميتونم بگم برطرف شد مشكلش مطمئنم مشكل ني ني شما هم حل ميشه چون از علائمش كه گفتي رفلاكسش خفيفه مثل دختر من 

زير سرش هم جوري تنظيم كن سرش بالاتر از تنه باشه طوريكه كمرش درد نگيره آروغشم سعي كن بگيري اگه نزد تا يه ربع بعد شير مدل ايستاده بگيرش بعد بخوابونش اميدوارم تونسته باشم كمكت كنم

2738
دارو خانه قطره داره واسه كوليك بري ميدن من واس بچم اب جوشيده با يه ريزه نبات وچند قطره عرق نعناع قاط ...

منم قبلا میدادم ولی هم تاثیر نداشت هم دیدم عرق نعنا رفلاکس رو تشدید میکنه

دکتر تجویز کرد یا خودت خریدی؟ من شربت کامی وی بهش میدم اما اثر زیادی نداشت

برای بچه اولم دکتر داد چون به شدت اذیت میکرد دیگه سر بچه دومم خودم خریدم بهش دادم

تو، به ادب خود ارزش می یابی،پس آن را با بردباری زینت بخش...(امام علی علیه السلام)
خواهر دختر من ٤ ماهشه از ٢ ماهگي متوجه شدم رفلاكس داره بهش قطره پدي لاكت دادم يخچالي هست ٧ قطره ...

منم پدی لاکت بدم بهش؟

دختر شما خوابش هم سبک بود؟

دلم کباب میشه واسه مظلومیتش

پنجاه روزش شده هنوز 3600 وزنشه

شیرخشک اپتامیل میدم گفتن اینو بدی خوابش عمیق میشه و گوشت میگیره ولی اثر نکرد

منم قبلا میدادم ولی هم تاثیر نداشت هم دیدم عرق نعنا رفلاکس رو تشدید میکنه

خب همه عين هم نيستن ديگه حتما شمام بايد ببري دكتر معاينه كنه من پسرم اروم ميشد ميدادم عرق نعنام خيلي كم ميريختم يك به شيش

والا اینا علائم پسر منم هست ... شربت رانیتیدین و بایو لاکت میدم

پسرتون چند وقتشه

دکتر تجویز کرد یا خودتون خریدید؟

عزیزم خدا نگهش داره براتون. من داروهای دخترم یادم نیست.اما بعد شیر حتماً بغلش کن پانزده دقیقه آروم بزن پشتش. اگرم عاروق نزنه باعث ميشه شیرش بره پایین. باروغن زیتون کل بدنشو اگه نتونستی شکم و پاهاشو ماساژبده خیلی تاثیر داره. مخصوصاً شکم به جهت عقربه های ساعت خیلی رو دختر من تاثیر داشت. تا سه چهار ماهگی خوب میشه. اگه اسم قطره هاش یادم اومد میفرستم 

2706