2410
2553
عنوان

چرا انقدر پسرم میخوره؟؟

667 بازدید | 45 پست

بچه های شمان اینجورین؟؟

بچم یه سال و سه ماهه اس تا موقع که شیر میخورد که انگار جونمو از تو حلقم میکشید بیرون‌. حالا که از شیر گرفتمش هی یکی دو ساعت یه بار باید یه پاتیل چیز بذارم جلوش بخوره از اونورم پوف کنه برم بشورم. عهههه خسته شدم دیگه. چه غلطی وردم بچه اوردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

الهی ..نوش جونش

چطوری از دلت میاد اینطوری میگی 

بعدم همون شیر که قطع کردی ازش کلی سیرش میکرده حالا بجاش باید غذا بدی بخوره دیگه

چند کیلوعه؟

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2714

حواست به خوردنشو زرت ریدنش باش 

ممکنه غذانمیسازه 

حتما یه دکترببرش

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...

ناشکری بخدا من برا یه قاشق غذا دادن کل اتاق رو باید دنبالش بچرخم قدرشو بدون بچه ی بدغذا و بی اشتها عذابه 

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......
2706