2726

سلام خانما لطفا اگر مصرف دارید بر اساس عنوان تاپیکم بهم معرفی کنید ریزش مو هم نده ممنون 

ماسک موی خوب استفاده کن در کنار شامپو

من موهام با وجود دکلره صاف و خوشگل بود

یکبار اتو کشیدم پوکید

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اول طبعتو بشناس بعد استفاده کن ماسک اینا بدتر میکنه روغن تراپی بهترین نتیجرو میده تقویتم میکنه

هرچقدر گزارش بزنید باز خود خدا و روایات نگفتن سگ نجسه!شعور بحث ندارید گزارش میزنید بحثش جداس ولی آیه و روایاتو که نمیتونید گزارش بزنید "وَ ما مِنْ دَابَّة فِى الاَْرْضِ وَ لا طائِر یَطِیرُ بِجَناحَیْهِ إِلاّ أُمَمٌ أَمْثالُکُمْ ما فَرَّطْنا فِى الْکِتابِ مِنْ شَیْء ثُمَّ إِلى رَبِّهِمْ یُحْشَرُونَ"

شاپو گلرنگ ویتامینه رنگ سفیدشو رو امتحان کن

بعدش نرم کننده شون درب سبز..اووکادو بزن

فکر کنم نتیجه بگیری تا یه حدی

اتو مو و سشوارم بزار کنار کلا

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا