2726

شیر نداشتم هر کاری کردم زباد نشد بچه ام از گرسنگی گریه میکرد از همون روزای اول دادم بهش و بعد ۴۰ روز دیگه اصلا سین نگرفت خیلی هم راضیم شیر مادر دادن مکافاته شب تا صبح باید بذاری دهنش اما شیرخشک سیر نگهش میداره

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......
شیر نداشتم هر کاری کردم زباد نشد بچه ام از گرسنگی گریه میکرد از همون روزای اول دادم بهش و بعد ۴۰ روز ...

منم شیرم سرده روزخشک شدازبس فشارعصبی بهم اومد.الان شیرخشکیه .راضی نیستم دلم براش میسوزه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم شیرم سرده روزخشک شدازبس فشارعصبی بهم اومد.الان شیرخشکیه .راضی نیستم دلم براش میسوزه

چرا دلت میسوزه والا شیرخشک اونهمه ویتامین و... داره شیر مادر نصف اون ویتامینارم نداره مگه الان مردم چه تغذیه درستی دارن که شیرشون مغذی باشه 

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......
2728
چرا دلت میسوزه والا شیرخشک اونهمه ویتامین و... داره شیر مادر نصف اون ویتامینارم نداره مگه الان مردم ...

چراشیرمادرخیلی بهتره .من خیرسرم خودم مامام .به همه میگم شیرمادراونموقع بچه خودم اینجورشد😓

چراشیرمادرخیلی بهتره .من خیرسرم خودم مامام .به همه میگم شیرمادراونموقع بچه خودم اینجورشد😓

کوزه گر از کوزه شکسته اب میخوره😁اشکال نداره تنشون سالم باشه حالا چه شیر خشک چه شیر مادر بزرگ میشن