2726

من باردارم ولى اينجور كه شنيدم واسه باردارا و جنينشون خطرى نداشته حالا بيشتر نكران اطرافيانمم

ايشالله هركى نى نى ميخواد خدا بهش بده هركى هم نى نى داره تو دلش سالم دنيا بياد هركى هم كه نى نيش دنيا اومده خدا سلامت نگهش داره بگو آمين 😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان یه عده میان میگن باردارا نمیگیرن خیالت راحت😐😑

میشه یه صلوات برای سلامتی خانوادم بفرستین❤❤❤  لطفا یه صلوات هم بفرستین برای سلامتی همگیمون❤#لطفا_کودکان_را_نبوسیم   #من_به_شما_دست_نمیدهم_چون_شما_را_دوست_دارم ✋ 
2728
من باردارم ولى اينجور كه شنيدم واسه باردارا و جنينشون خطرى نداشته حالا بيشتر نكران اطرافيانمم

در هر صورت باید رعایت کنین

چون ویروس جدیده و بهداشت جهانی گفته خیلی از حرفایی که زده میشه بعدا ممکنه نقض بشه

میشه یه صلوات برای سلامتی خانوادم بفرستین❤❤❤  لطفا یه صلوات هم بفرستین برای سلامتی همگیمون❤#لطفا_کودکان_را_نبوسیم   #من_به_شما_دست_نمیدهم_چون_شما_را_دوست_دارم ✋ 
چه فرقی داره!🤔 

آخه هی میان میگن بچه ها نمیگیرن 

یا باردارا چیزیشون نمیشه

یا بچه هایی که شیر میخورن نمیگیرن

ولی بچه ها هم گرفتن حتی نوزاد و بچه پنج ساله

در واقع ضعیف تر میگیرن بچه ها

و باردارا هم مثل هر آدم دیگه ای احتمال واگیر کردنو دارن 

همه باید رعایت کنن استثنایی وجود نداره

نه باردارا بیشتر در معرض خطرن    

نه عزيزم امروز تو برنامه دكتر سلام متخصص زنان اومد صحبت كرد ديروز هم تو شبكه سه يه دكتر متخصص عفونى صحبت كرد آمار جهانى هم من سرچ كردم خانم هاى باردارى كه گرفتن در حد سرماخوردگى بوده و از طريق بند ناف هم نميتونه منتقل بشه حتى احتياج به ختم باردارى نيست 

ايشالله هركى نى نى ميخواد خدا بهش بده هركى هم نى نى داره تو دلش سالم دنيا بياد هركى هم كه نى نيش دنيا اومده خدا سلامت نگهش داره بگو آمين 😊
من که اصلا ب تی وی اخبار ایران اعتماد ندارم

من از نظر بهداشت و درمان ايران رو قبول دارم چون خودم كارشناس ارشد ميكروب شناسى ام و در جريانم كه خيلي از روش هاى درمان و كيت هاى آزمايشگاهى و ... تو ايران به روز هست 

2706