2733
2734
عنوان

یبوست دارممم چ کنم عایا؟!😩

| مشاهده متن کامل بحث + 366 بازدید | 51 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مایعات زیاد بخوری فقط جیشت میگیره میوه روغن زیتون  کره

میوه خوردم اتفاقا زیادم خوردم دیگه نمیدونم چی بشع!

من بدبودنو از خیلیا بهتر بلد بودم   منتها انقد وجود داشتم که رو کسی امتحان نکنم⁦...(:
2731

اوووووف نگو نگو نگو از یبوست نگو که سر این بچه ام دیوونم کرد هنوزم گرفتارشم همیشه نفخ شدید دارم طوری که زیاد غذا نمیتونم بخورم میشم عین بادکنک خسته شدم الو خیس بده با ابش بخور کاهو و سبزیجات اب زیاد بخور من خیلی انجام دادم اوایل کمک کننده است خیلیییی الان ولی بیخیذل شدم خسته شدم بابا

اکنون شدم به مستان،چون ابروی تو مایل
2738

روغن زیتون بخور .انجیربخیسون توآب باآبش بخور.سبزی خرفه ام خوبه .شیرگرمم میگن خوبه .گل محمدی خشک دم کن بخور 

براحالت تهوع بایدقرص دمیترون بخوری که باعث یبوست میشه واسه معده دردبه دکترت بگو بنویسه

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
2706