2726
عنوان

بارون

252 بازدید | 24 پست

بچه ها مامانم میگه اگه بارون بیاد بیماریهارو میشوره میبره با خودش دعا کنید بیشتر بیاد تا از شر این مریضی راحت شیم اما خیلی ناراحت شدم واسه اون شهرایی ک سیل اومده خدا خودش کمکشون کنه 🙏

بقول  داداشم میگه کرو.نا میگه برین تو خونه زلزله میگه ن بزنید بیرون سیلم ک خودش داره میبرتمون نیاز به گفتن نیس😑عجب عیدی شد عید امسال😫

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خدا خودش رحم کنه به بچهامون به خانواده هامون....

اینجا هیچ امکاناتی نیست ویروس همه گیر بشه همه بدبخت شدیم رفته...فقط خدا خودش از سرمون این بلاهارو کم کنه ....

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

راستی بچه ها صب واسه یه کاربری تاپیک زدم گفتم ک مرده خودشو زن جا زده میره تو تاپیکای زنانه چرت و پرت میگه ولی خواب بودن بقیه گزارش کم خورد براش گزارش بزنید ک بترکه چرت و پرت زیاد میگه

بله اوضاع رو خرابتر میکنه😪

اره سیل و بدبختی داره ولی  هوا تمیز تر میشه درنتیجه بیماری کمتر

2706