2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهرم بچشو برد 

پ ن پ ..نبرش تا مشکلات دیگه هم اضافه شه خدایی نکرده😒

نزدیکمون بهداشت هست همه میبینم بچه میارن واسه واکسن

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
2728

زنگ بزن بهداشت سوال کن

هرچقدر گزارش بزنید باز خود خدا و روایات نگفتن سگ نجسه!شعور بحث ندارید گزارش میزنید بحثش جداس ولی آیه و روایاتو که نمیتونید گزارش بزنید "وَ ما مِنْ دَابَّة فِى الاَْرْضِ وَ لا طائِر یَطِیرُ بِجَناحَیْهِ إِلاّ أُمَمٌ أَمْثالُکُمْ ما فَرَّطْنا فِى الْکِتابِ مِنْ شَیْء ثُمَّ إِلى رَبِّهِمْ یُحْشَرُونَ"
2738

معمولا مراکز بهداشت کلا جدا از بیمارستان وایناست..ولی اکرم ببری بهتره کاملا محافظت شده برین هم خودت هم بچت...منم چندوقتی واکسن زدم وقتی قطره فلج اطفال ریخت دهنش تو صورتش فوت کرد خیلی ناراحت شدم از کارش نباید این کارو بکنن مریضیشونو انتقال میدن حالا هر مریضی

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

Manam  21ome  

Mundam  haminjur😢😢😢😢

مهربونا دعاکنین قبل از عید1400 ماشین مورد علاقمو بخرم دعای شماها اثر داره...   میشه واسه حاجت روایی م صلوات بفرستین...... دعاتون میکنم