2726
چرا میخوای عوض کنی؟ تو قسمت توضیحات مینویسه که تغییر دادی خیلیم سخت میگیرن برات به این راحتیا نیس

واقعا؟

میدونی چیشد با یکی در مراحل اخر اشنایی برایه ازدواجم بهش گفته بودم لیلی هستم خب من در نظر خودم مخفف کرده بودم دیگه  هفته قبل داشتیم حرف میزدیم گفت اسمت لیلیه دیگه گفتم اره بعد گفت خداروشکر اخه از اسم لیلا خیلی بدم میاد لیلی خوبه بعد دیدم تقصیر خودمه اولش بهش گفتم اسمم لیلیه اون حرفو زد که از این اسم بدم میاد انتظار داشتی چ واکنشی نشون بدم 

حال داریا

میدونی چیشد با یکی در مراحل اخر اشنایی برایه ازدواجم بهش گفته بودم لیلی هستم خب من در نظر خودم مخفف کرده بودم دیگه  هفته قبل داشتیم حرف میزدیم گفت اسمت لیلیه دیگه گفتم اره بعد گفت خداروشکر اخه از اسم لیلا خیلی بدم میاد لیلی خوبه بعد دیدم تقصیر خودمه اولش بهش گفتم اسمم لیلیه اون حرفو زد که از این اسم بدم میاد انتظار داشتی چ واکنشی نشون بدم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آهان پس حتما خودتون صلاحتون رو بهتر میدونید عزیزم

اخه میدونی چیشد با یکی در مراحل اخر اشنایی برایه ازدواجم بهش گفته بودم لیلی هستم خب من در نظر خودم م ...

آخه اسم ها شبیه به هم هست نمیدونم ثبت احوال قبول کنه یا نه‌.اگه اسم خودت بد بود تغییر میداد ولی لیلا اسم خوبیه 

2728
والا یکی میمرد از بی نوایی یکی میگفت خانم زردک میخواهی؟

میدونی چیشد با یکی در مراحل اخر اشنایی برایه ازدواجم بهش گفته بودم لیلی هستم خب من در نظر خودم ...

وای خندم گرفت😂😂😂 فقط قیافت اون لحظه که گفت از لیلا بدم میادو تصور میکنم😐😂😂

حق داری. والا نمیدونم شرایطش چیه ولی خب عب نداره اگه نشد عوض کنی بهش بگو. یه کم خجالت میکشه ولی بعدا ها کلی باهم میخندین😂

منت نکش از غیر ؛ پَر و بال خودت باش🍃
 میدونی چیشد با یکی در مراحل اخر اشنایی برایه ازدواجم بهش گفته بودم لیلی هستم خب من در نظر خودم ...

تاریخ میزنه ها ثبت احوال اونوخ مشخص میشه تازه بردی عوض کردی بهتره بگی لیلی صدام میزنن

چهره و تیپ و اندام و اسم و ...بعد ازدواج عادی میشه باطن و رفتار و اخلاق آدمه که زندگیو پایدار نگه میداره انشالله اگر با هم خوشبخت میشید به هم برسید و بعد ازدواج کلی با هم به این موضوع میخندید امیدوارم انقدر عاشقت بشه که تمام وجودتو بپرسته❤

من یه دریا ریختم پا گلم پلاسید نمیدونم چپ افتادم با خودم برا چی..

منم اسممو چپکی میگفتم اوایل بعد ک میرفتیم جلوتر،میگفتم ی حقیقتی هست ک باید بگم و اونم اینکه چون شناختی روت نداشتم اسم واقعیم رو بهت نگفتم ولی الانکه فهمیدم بنظر آدم بدی نمیای تصمیم گرفتم اسم واقعیم رو بگم....گاین لحن گفتنم باعث میشد ک‌طرف بگه چقدر خوب ک اینجوری دیر اعتماد میکنی ب کسی و.... هم کار خودم سربسته میموند هم دختر خوب بودنمو بیشتر جلوه میداد 😂😂😂😂😂😂😂

خدا 
منم اسممو چپکی میگفتم اوایل بعد ک میرفتیم جلوتر،میگفتم ی حقیقتی هست ک باید بگم و اونم اینکه چون شناخ ...

اخه برا ما با این روشم نمیشه پیچوند گلم قضیه جدی تر از حرف اعتماد ایناس اگ نمیگفت از اسم لیلی بدم میاد باز یه چیزی ولی اونو گفت دیگه با چه رویی میگفتم من لیلا ام

2706