2737
2734
عنوان

غیبت

94 بازدید | 9 پست

دوستان خسته شدم از بس ک بد قضاوت کردن غیبت کردن دفاعی از خودم نکردم چون اهل دعوا کردن نیستم آدم صبوریم چون میگم وقتی خدا هست چرا من دعوا کنم چکار کنم صبر هم حدی داره

بزن دهنشون

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

درست فکر میکنی

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤

حرف بقیه برات مهمه؟

ولشون کن خودتو عششششقه

هربار فهمیدی کسی چیزی گفته یه ۱۰ ثانیه لبخند ملیح بزن بعد میبینن یکم ۶£۸ میزنی دیگه اصصلا نمیان بگن بهت

دوستم؛من دیکتاتوری نیستم که به دموکراسی رای داده باشه  پس، اگر فکر میکنی نظرم اشتباهه یا حتی ناقصه،بهم بگو  

دلم خیلی گرفته هرکاری میکنم خوابم نمیبره خیلی اعصابم خورده شما باشین چه رفتاری نشون میدیم وقتی طرف مقابلتون جلوی مهمانی ک اومده خونتون غیبتتون رو میکنه بخدا همه ی حرفاش هم دروغه ولی نمیدونم چرا با اینکه هیچ بی احترامی بهش نکردم الکی الکی حرف در میاره

2738

نمیتونم کات کنم چون شوهرم میفهمه باهم بحث کردیم بعد با خانواده ش بد رفتاری میکنه چون میدونه هیچ وقت مقصر نبودم و نیستم اون موقعه میترسم باعث دوبهم زنی بشه رفتارم