2726

بیاین بگین اگر اینطوری بود موضوعات تاپیک هاچی بوووود؟؟؟😎

شیطان حق داشت...آدم ها ارزش پرستیدن ندارند.....                                                                                                                                                                                                     ولی خدایی باید به من سجده میکرد😐نه؟...الان میان میگن عکس بده😎

داداش 

سيبيلات شبيه سگ شده

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اقا تو قلهک قیمت خونه چنده...

ماشین خوب و قسطی...

مو بکار زیبا شو....

قرص تقویت جنسی...

من این‌‌ زنو ادمش میکنم...

حمالی دیگه بسه...

قدر نمیدوننن...

چرا درک نمیکنن بخاری و خاموش کنن

دیگه خسته شدم از کار....

پروفایلمو ببین لطفن😑اگه دیدی رعایت کن لطفن🤗اگه رعایت کردی خدا هر لحظه پشت و پناهت باشه😇
بیگیر بخواب😑

وای خدا😂

بعضي ها با رفتارهايشان فکر ميکنند:اين دنيا "خدایی" ندارد،روز قيامت ندارد،حساب و کتاب ندارد،دار مکافات ندارد،حالا هر چقدر که دلت مي خواهدبد باش!دروغ بگو‍‍،تهمت بزن ريا کن دلي را بشکن راحت باش!!  اما بدان خدايى هم هست

همه با هم فوری رفیق میشدن و قرار دربند و قلیون میذاشتن. بحث فوتبال داغ بود و دلداری های خرکی در مورد اینکه دوست دختر طرف رفته چه کنه. البته فکر کنم ارووغ زدن همدیگه رو هم تحسین میکردن

مائیم که از باده بی جام خوشیم/ هرصبح منوریم و هر شام خوشیم/ گویند سرانجام ندارید شما/ مائیم که بی هیچ سرانجام خوشیم

زن زلیلا بیان👀🤣

شیطان حق داشت...آدم ها ارزش پرستیدن ندارند.....                                                                                                                                                                                                     ولی خدایی باید به من سجده میکرد😐نه؟...الان میان میگن عکس بده😎
والا ۳نصف شب ادم باید اعصابش چقدر اروم باشه ب این‌چیزا فکر کنه

اونم تواین شرایط 😕

بعضي ها با رفتارهايشان فکر ميکنند:اين دنيا "خدایی" ندارد،روز قيامت ندارد،حساب و کتاب ندارد،دار مکافات ندارد،حالا هر چقدر که دلت مي خواهدبد باش!دروغ بگو‍‍،تهمت بزن ريا کن دلي را بشکن راحت باش!!  اما بدان خدايى هم هست
2706