2733
2739
عنوان

خیلی دلم گرفته

250 بازدید | 21 پست

سلام.من خیلی ناراحتم دلم گرفته دیروز باشوهرم بحثم شد امروزم با برادرم احساس میکنم خیلی تنهام نمیتونم باکسی حرف بزنم حرفای دلمو اکثراپیش خودم نگهمیدارم چون همه برداشت بدمیکنن یکم باهمین برادرم راحت بودم که اونم دیگه داره عوض میشه..حس میکنم اعتبارمو و ارزشمو دارم ازدست میدم خودمم احساس میکنم افسردگی بعدارزایمان کمی دارم بچم ده ماهشه ..شوهرمم بعضی وقتهاموشو موقع ی نگاه کردن یه سری تصاویر میگیرم دیگه خستخ شدم خیلی سعی کردم درست بشه نشد خودشم میگه خستس دوماه میزاره کنار بازمیره ..اونم روحیه ی ضعیفی داره تایه جا به کشکل میخوره  میره سراغ اینچیزا احساس میکنم وقتی میببنمش اینارو ازش احساس پوچی میکنم اعتماد بنفسم میاد پایین فکر میکنم براش کم گذاشتم.خودش که میگه نه کاملی میگه همینجوری ازس عادته میدونم اشتباس ولی ارت راضیم خودشم خجالت میکشه کلا خیلی روحیه ضعیفی دارن توانش کمه اعتماد بنفسش پایینه خودشودست کم میگیره دائم باهاش حرف میزنم ولی منم خسته میشم اصلانمیدونم چیکارکنم اصلا نمیدونم چیسد سرازاینجااوردم خیلی خستم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

صلوات بفرس و با خدا حرف بزن ازش خیلی کمک بخواه

هممون تو یه برهه ای از زندگیمون به این حال میشیم و فقط فقط خداس که میتونه کمکمون کنه

یه بانویِ دهه شصتی که عاشق آشپزی و خرید و فیلم و کتاب و انسانِ باشعوره..😊😍
2738

سعی کن ایمانتو قوی تر کنی خیلی رو روحیت تاثیر میذاره نماز اول وقت قران بخون زیارت عاشورا بخون دلت آروم میشه زندگیتون شیرین میشه مثل روز اول😍

خدااایا شکرت امام رضا ع ممنونم حاجتمو دادی خدااایاشکرت که جواب گریه هامو دادی و برام معجزه کردی ‌میشه برا سلامتی تو دلیم یدونه صلوات بفرستین 🌷🌷
صلوات بفرس و با خدا حرف بزن ازش خیلی کمک بخواه هممون تو یه برهه ای از زندگیمون به این حال میشیم و ف ...

خیلی به فکربچمم که چی میشه ایندش اعصاب خودمم ضعیف شده حسابی قاطی کردم

اره حتما باید دوباره بریم

شاور خوب برید

البته اولش یه مسافرت ۲ نفره برید که روحیه بگیرید

در طول سفر‌موبایل خاموش باشه

و راجب هیچ مشکلی با هم حرف نزنید فقط‌ ریلکس‌‌ کنید

خیلی جواب میده

بعد با اعصاب اروم برید مشاور

پروفایلمو ببین لطفن😑اگه دیدی رعایت کن لطفن🤗اگه رعایت کردی خدا هر لحظه پشت و پناهت باشه😇

سلام.من خیلی ناراحتم دلم گرفته دیروز باشوهرم بحثم شد امروزم با برادرم احساس میکنم خیلی تنهام نمیتونم باکسی حرف بزنم حرفای دلمو اکثراپیش خودم نگهمیدارم چون همه برداشت بدمیکنن یکم باهمین برادرم راحت بودم که اونم دیگه داره عوض میشه..حس میکنم اعتبارمو و ارزشمو دارم ازدست میدم خودمم احساس میکنم افسردگی بعدارزایمان کمی دارم بچم ده ماهشه ..شوهرمم بعضی وقتهامچشو موقع ی نگاه کردن یه سری تصاویر میگیرم دیگه خسته شدم خیلی سعی کردم درست بشه نشد خودشم میگه خستس دوماه میزاره کنار بازمیره ..اونم روحیه ی ضعیفی داره تایه جا به مشکل میخوره  مثلا توکار میره سراغ اینچیزا احساس میکنم وقتی میببنم اینارو ازش احساس پوچی میکنم اعتماد بنفسم میاد پایین فکر میکنم براش کم گذاشتم.خودش که میگه نه کاملی میگه همینجوری ازسر عادته میدونم اشتباس ولی ازت راضیم خودشم خجالت میکشه کلا خیلی روحیه ضعیفی داره توانش کمه اعتماد بنفسش پایینه خودشودست کم میگیره دائم باهاش حرف میزنم ولی منم خسته میشم اصلانمیدونم چیکارکنم اصلا نمیدونم چیشد سرازاینجااوردم خیلی خستم...

2706