2733
2734

من کلا در حال سرچ کارای اینام

عزیزکم! دلبندکم! مخالفی ریپلای نکن 😊میبینی که اگر ادامه بدی رنده ت میکنم پس برو رد کارت😁اون عده خودشون میدونن با کیا هستم😁

مخصوصا رسولی خیلی خوب و راحته دوسش دارم..ماهی صفت زیاد نه و یکمم دوسش ندارم 🤤

عزیزکم! دلبندکم! مخالفی ریپلای نکن 😊میبینی که اگر ادامه بدی رنده ت میکنم پس برو رد کارت😁اون عده خودشون میدونن با کیا هستم😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من برا عید چنتا دستور از سوزان گرفتم نمدونم خوب میشه یا نه😑

کدوماش. من شیرینی گردویی رو فردا میخوام امتحانی درست کنم.

سوزان شریعت رو دوست دارم  مریم پور بی آزار هم خیلی خوبه هم رمان مینویسه تو پیجش هم آشپزی😍😍

عهه برم سراغش شناخت نداشتم 

برنجی اسکار و یه چیز دیگه که یادم رفته😂 پیج نفیسه 64هم برو

نفیسه سادات؟؟ اون که بچه اورده ؟؟ امیرعباس

خیلی یجوری میکنه خودشوو😜

پیج سایو هم ک از کاربرای همینجاس خوبه همه دستوراتش تست شده و راحته 

آشپزی با سایو 

1399.9.9 برادرم ازاون جهنم برگشته و آرامش به قلب خانوادم برگشته خدایا تنها کسی ک میتونه دست برادرمو بگیره تو هستی ازت خواهش میکنم به قلب شکسته مادرم نگاه کن دست نوازش پدر رو ندیده و داغ مادر دیده خدایا به بزرگیت قسم نزار داغ اولاد ببینه اگه میخوای ببری منو قربونیه خانوادم کن نه برادرمو 😔😔😔😔😔😔😔❤ انشالله همه ب آرزوهامون برسیم❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
2738
پیج سایو هم ک از کاربرای همینجاس خوبه همه دستوراتش تست شده و راحته  آشپزی با سایو

بلی بلی راست گفتیین😍🤩