2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کرم به مژه؟ اینطوری اگه به چشمتون بخوره که داغون میشید، یه ریمل مناسب بخرید خب

ریملش معرکست ....اونم ی ترفنده برا خیلی بلند شدن مژه میتونی انجام ندی

تا توبگی ما خودمون رفتیم بچسبیم سقف🚶‍♂️🚶‍♂️🚶‍♂️🚶‍♂️🚶‍♂️🚶‍♂️🚶‍♂️🚶‍♂️🚶‍♂️🚶‍♂️🚶‍♂️🚶‍♂️🚶‍♂️

ببخشید گلم من تازه عضو شدم میخام تایپیک بزنم مطالبم طولانیه چطوری تو گوشیم دخیزه کنم بعد کپی کنم مرسی گلم

2731
راضی از توفیسد؟؟من دوست دارم حجم بده و خیلی منظم باشه پانک یه کم گلولس رو مژه توفیسد چی؟؟؟

ببین توفیسد خوبه ولی من مینی داشتم نسبت قیمتش اصلا ارزش نداشت تراول سایز بود از پانکم گرونتر گرفتم😑😐ولی یکی دیگه گرفتم مارکش یادم نیست بدنش آبی فیروزه ای بود درش صورتی خیییییلی طبیعی بود رو مژه گوله نمیشد همرم تک تک میکرد مث پای سوسک نمیشد😬اون ۱۰۰تومنه یکی اون خوبه یکی ریمل کلاژن ساز لوریل من کلی مارک عوض کردم ولی باز اون دوتا نشدن

هرچقدر گزارش بزنید باز خود خدا و روایات نگفتن سگ نجسه!شعور بحث ندارید گزارش میزنید بحثش جداس ولی آیه و روایاتو که نمیتونید گزارش بزنید "وَ ما مِنْ دَابَّة فِى الاَْرْضِ وَ لا طائِر یَطِیرُ بِجَناحَیْهِ إِلاّ أُمَمٌ أَمْثالُکُمْ ما فَرَّطْنا فِى الْکِتابِ مِنْ شَیْء ثُمَّ إِلى رَبِّهِمْ یُحْشَرُونَ"
ریمل خشک شده چی بریزیم توش؟

قطره چشم

شکستم .... آنقدر آھسته که صدای شکستنم  کسی  را آزار نداد...صدای شکستنم را فقط دیوارھای اتاقم شنیدند...صدای شکستنم را قلم و کاغذ شنیدند‘ و شعــر پس  دادند ... صدای شکستنم را خدا شنید و سکوت جواب داد...می دانی؟  فقط بغض میکنم ..این سخت تر از ھرچیزست بغض داشته باشی و بخندی .... خیالت راحت! از درون شکستم ...صدای شکستنم را ھیچ کـس نفھمید💔
2738
چه قطره ای؟ اسمش چیه؟

عزیزم قطره چشم فرقی نمیکنه اسمش چی باشه

شکستم .... آنقدر آھسته که صدای شکستنم  کسی  را آزار نداد...صدای شکستنم را فقط دیوارھای اتاقم شنیدند...صدای شکستنم را قلم و کاغذ شنیدند‘ و شعــر پس  دادند ... صدای شکستنم را خدا شنید و سکوت جواب داد...می دانی؟  فقط بغض میکنم ..این سخت تر از ھرچیزست بغض داشته باشی و بخندی .... خیالت راحت! از درون شکستم ...صدای شکستنم را ھیچ کـس نفھمید💔

اینم بگم من بحاطر کاشت مژه همه مژهام ریخت تامیتونین نکارین حسرت ب دلتون میمونه.....این ریمل معجزه میکنه رو مژهام هم بلند هم پر هم شهلا😂😂😂😂

اره يه ريمل اين مدلى من قبلا داشتم يه طرفش سفيد بود اول اونو ميزدى بعد طرف مشكيش  فك كنم لورال ...

نه این یکی دوتا ریمل مختلف بود تو لایوش دیدم رفته بود یه پاساژی همونجا لایو گرفت گفت تو همه ویدئوهاش اول از همه اون سفیده رو میزنه بدون اون دیگه ریمل نمیزنه یه چشمشو ازون زد اون یکیو نزد خییییییلی فرق داشت

هرچقدر گزارش بزنید باز خود خدا و روایات نگفتن سگ نجسه!شعور بحث ندارید گزارش میزنید بحثش جداس ولی آیه و روایاتو که نمیتونید گزارش بزنید "وَ ما مِنْ دَابَّة فِى الاَْرْضِ وَ لا طائِر یَطِیرُ بِجَناحَیْهِ إِلاّ أُمَمٌ أَمْثالُکُمْ ما فَرَّطْنا فِى الْکِتابِ مِنْ شَیْء ثُمَّ إِلى رَبِّهِمْ یُحْشَرُونَ"
2706