2737
2734
عنوان

یکی بیاد تعبیر کنه مامانم داره گریه میکنم 😞😞

| مشاهده متن کامل بحث + 837 بازدید | 58 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخدا منم همینو میگم خوبه روزیه منفعتو رهایی از مشکلاته میگه ن رفتی غرق شدی میگم وای من ک واقعا غرق ن ...

دور از جونت... خواهر منم یه شب خواب دید من مردم وای دم صبح بود زنگ زد کلی قربون صدقم رفت و گریه کرد بعد یکی دو ساعت در زدن دیدم همچنان بعد چند ساعت گریه کنان وارد خونه شد از یه شهر دیگه با اون همه فاصله طاقت نیورده پا شده اومده پیشم بمیرم براش بعد چند ساعت گریه بیهوش تو بغلم افتاد

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
تو مامانتو بده به من .مامان من اگه بدرد میخورد و مادرررر بود به من ییکم محبت میکرد.💚

والا مامان منم محبت نمیکنه محبتش زیر صفره الان داشت گریه میکرد تعجب کردم 😂

2731
مامان من خیلی خونسرده

مال من هم خونسرده هم بی عاطفست هم حس مادری نداری هم بم حسادت میکنه هم با قطع رابطه کردو دلمو شکوند بخاطر اونیکی بچش هم ناراحی اعصاب الانم یادگاری کاراییه که بچه بودم سرم اورد‌دو الان در بدر قرصای ارامبخشم.خدادفقط ازش نگذره به همین بارونی داره داره میاد

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست💚🙏❤
من خودم خوب تعبیرش کردم ولی حالش بده صدا فینفینش داره میاد 😑یجوریه انگار واقعا غرق شدم

اون روایت پیامبرو براش بگید حدودا این بود:

خانمه خواب میبینه شوهرش که تاجر بوده تو راه میمیره،پیامبر میگن خوب تعبیر کن و صدقه بده،شوهرش سالم برمیگرده ،دوباره شوهرش می‌ره مسافرت واسه تجارت،باز خانمه همون خوابو میبینه میره پیش کسی دیگه واسه تعبیر اونم میگه شوهرت میمیره،همینطورم میشه . واسه همین استاد اخلاق مون میگفت همیشه خوب تعبیر کنین و صدقه بدین،اصلا بهش فکر نکنین.خودتونو درگیر خواب نکنین

یادتونه نوشتم یه دوست دارم اسمش مریمه و متولد اسفند که تو دبیرستان رشت باهاش دوست شدم، گمش کرده بودم و خیلی دنبالش بودم؟پیداش کردم به سختی😍زنگ زدم باهاش حرف زدم بعد تو واتس بهم پیام می‌دادیم اون بیشتر فرم پایان نامه شو میداد تا من بدم به دوستام پر کنن، بعد دیگه جواب نداد و رابطه شو قطع کرد 😅 بعضی وقتا حالم از محبتی که اشتباهی نثار یه عده کردم بد میشه...ولی خب من انسانم و ذاتا اهل محبت به دیگران ❤️ان شاالله محبت اهلبیت تو زندگی هامون جاری باشه 😍😻😘
2738
پس چیزی نیس انشاءالله شاید شما افکارت مشوش بوده مادرتون خواب دیده

اره من ک افتضاحم کلا حالم خوب نیست تو بدترین برهه زندگیمم از همه جا فشار رومه انقد حالم بد بود داشتم  گریه میکردم 

والا مامان منم محبت نمیکنه محبتش زیر صفره الان داشت گریه میکرد تعجب کردم 😂

ببین همینکه بخاطر یه خواب معمولی برات گریه میکنه و نمیخوابه باید بذاریش رو سرت حلواحلواش کنی

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست💚🙏❤
2706