2726
عنوان

دوس پسر قبلیم

373 بازدید | 30 پست

بچه ها من متاهلم، تو دوران مجردیم ی دوس پسر داشتم که خیلی همدیگه رو دوس داشتیم، بنا به دلایلی نتونستیم باهم ازدواج کنیم، من الان 10ساله ازدواج کردم شوهرمم دوست دارم، حالا ی ساله سر و کله ی دوس دختر، اون پسره پیدا شده طرف بیوه هم هست منو تو اینستا پیدا کرده هی منو تهدید میکنه، بهم گیر داده تو با دوس پسره من در ارتباطی 

نمیدونم چیکار کنم

شکستم .... آنقدر آھسته که صدای شکستنم  کسی  را آزار نداد...صدای شکستنم را فقط دیوارھای اتاقم شنیدند...صدای شکستنم را قلم و کاغذ شنیدند‘ و شعــر پس  دادند ... صدای شکستنم را خدا شنید و سکوت جواب داد...می دانی؟  فقط بغض میکنم ..این سخت تر از ھرچیزست بغض داشته باشی و بخندی .... خیالت راحت! از درون شکستم ...صدای شکستنم را ھیچ کـس نفھمید💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عجب خریه این زنیکه😶 بهش بگو همش بخشیده ب خودت ژینده😬😬

خدااایا شکرت امام رضا ع ممنونم حاجتمو دادی خدااایاشکرت که جواب گریه هامو دادی و برام معجزه کردی ‌میشه برا سلامتی تو دلیم یدونه صلوات بفرستین 🌷🌷
بلاک

عزیزم بلاکم میکنم با پیجای دیگه میاد، حتی رفته پیج شوهرمم پیدا کرده زنیکه ی عوضی، امشبم تهدیدم کرد گفت بیین چیکارت میکنم بهم میگه فتنه شدی افتادی تو زندگی مردم، ولی بخدا من اصلا چن ساله اصلا از پسره خبر ندارم حتی تو خیابونم ندیدمش

شکستم .... آنقدر آھسته که صدای شکستنم  کسی  را آزار نداد...صدای شکستنم را فقط دیوارھای اتاقم شنیدند...صدای شکستنم را قلم و کاغذ شنیدند‘ و شعــر پس  دادند ... صدای شکستنم را خدا شنید و سکوت جواب داد...می دانی؟  فقط بغض میکنم ..این سخت تر از ھرچیزست بغض داشته باشی و بخندی .... خیالت راحت! از درون شکستم ...صدای شکستنم را ھیچ کـس نفھمید💔
شاید خود پسره اس! بلاکش کن

نه پسره نیست میدونم دوس دخترشه، بارها بلاکش کردم با ی پیج دیگه میاد

عزیزم بلاکم میکنم با پیجای دیگه میاد، حتی رفته پیج شوهرمم پیدا کرده زنیکه ی عوضی، امشبم تهدیدم کرد گ ...

جل الخالق عجب موجوداتی پیدا میشن 

من:دهکده هانبض حقایق هستند/اومردم ده با تو موافق هستند/ناگاه‌ صدای خیس رعدی پیچید/باران که ببارد همه عاشق هستند
2706