2726
عنوان

صداش میکنیم کُ ر و نا

423 بازدید | 22 پست

اینو ی گزارشکر  پست کرده از روزی  که  ک  رونا   صداش در اومد رف قم  وتازه برگشته

دقیقا  این  منم

ب هرچییییزی میترسم

از دیروزم گلو درد  دارم

کِرو نا  یا کُ رونا

نی نی یار دیگه نترکون   من اگه بترکم شمعدونی ها دق میکنن  (دارنده سابقه درخشان سه بار تعلیق کاربری🤕)من همون کاربری ام که هر وقت تو تاپیکام ریختن سرم بعدش تاپیک زدم و گفتم دیگه میخوام برای همیشه از اینجا برم! این درم🚪 محکم پشت سرم ببندم و دیگه هم  هیچوقت نیام !🏃‍♀️ اما تاپیکای "سوتی دوران عقد" بودن که منو اینجا موندگار کردن🤫  از وقتی اومدم نی نی سایت :تسبیح من زیر درخت آلبالو گم شده📿  هر کی پیداش کرد بیاره برگردونه ، اینجا یه سری از کاربرا حرفای بی ادبی میزنن ؛ میخوام با تسبیح کبودشون کنم😕کاربر آقایی که تازه ده دقیقه نمیشه اومدی سایت درخواست دوستی میدی !  خشتکت دور گردنت پاپیون میشه هاااا حالا خود دانی😉😐👊 ببین کرونا من 😌یه رگ بختیاری دارم☝️😄 که یه تنه تو رو حریفم😉 ترسی  ندارم ازت که😌☝️  غلط کردم   😁🏃‍♀️جووون ننت از کنار رد شو 🏃‍♀️🤧

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

این گلو درد رو خیلیا میگیرن بچه اا اشتباه نگیرینش

بخاطر هوای بده

دو سه روزه خوب میشه

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
کی راحت میشیم از دستش😣😣

خدامیدونه فعلا یه تیم پزشکی از بهداشت جهانی فردا وارد ایران میشن خدا کنه اونا بتونن کاری کنن

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
میگن تو شمال ماشین نمره قم پر شده از ترس پامو نمیزارم بیرون با اینکه کلی خرید دارم

قمی ها تا همه رو مبتلا نکنن   قرار ندارن

تو نی نی سایت  همه قدا بالای 170  وزن 65  هیکل ساعت شنی چشم سبز عسلی   نچرال و بدون عمل😀همه فامیل شوهر  بد و بی کلاس  خانواده خودشون عالی و بافرهنگ 😁اگه بگی وای چه زشتم عکس بزاری  همه میان دلداری و بهت ثابت میکنن  آنجلینا جولی  هستی وخودت خبر نداشتی 😂اگرم بیای بگی وای چقدر خوشگلم و عکس😎  اینقدر میکوبنت که باورت میشه سمندونی بیش نیستی😭  آهان یه چیزی هم یادم اومد   عاشق عکسن  حتی اگه عکس ملحفه  سفیدباشه  تازه کلی کو  کو   هم میکنن 😐هیچ وقت هم هیچ چیز  در سلیقه شون نیست 😩 یه سایت خطرناکه که هر کی واردش میشه   معتاد شده شدید  هیچ جوره هم ترک نمیکنه 😱 خلاصه در یک کلام  😆     نی نی سایت   سرزمین عجایب 😜

عاااااااشق شاهینم 😍😍😍

بچه ها لــــــــــطفا واســــــه سلامـــــــتی عــــــشقم دعــــــــا کنین.ازتون التماس میکن. حداقل به نیتش یه صلوات بفرستین...ازتون ممنونم خدا به همتون ارامش بده.                        خــــــــدا جونمالتماس میکنـــــــم همیــــشه مواظـــــب عشـــــــقم باش.اون خیلــــــــی ادم خوب و مهربونی خودت که میدونی.به خاطر دل پاکشـــــــم که شده همیشه پشتش باش وادمای سالم و درستیو مسیر زندگیش قرار بـده. امین یارب العالمین.خداجونم ممنونم که عشقم سالم و سرحال رو زمین هستش و نفس میکــــــشه.هرجــــــا هست امیدوارم همــــــــــیشه خوش باشه.😍😍😍😍😘😘😘😘 دوست دارم بــهــــتریـنــــم...من امتحان زبان انگلیستونو با هزینه کم میدم...هرچقد در توانتونه میتونین پرداخت کنین ..اگه خواستین بیاین پی وی با هم هماهنگ بشیم...
این گلو درد رو خیلیا میگیرن بچه اا اشتباه نگیرینش بخاطر هوای بده دو سه روزه خوب میشه

من شوهرم گلودرد داریم اینقدرترسیدم شربت دیفن خوردیم بهترشدیدم

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
من مجردم ، ترجیح میدم حامله باشم تا کرون ا باشه

وا زرنگیا....خوب همه ترجیح میدن....بچه رو میشه با یک قرص انداخت!!کرونا رو میتونی بندازی؟  خیلیا مردن! و تو اخبار میگه چیزی نیس و همه ی اونایی که بیماری زمینه ای داشته باشن میمیرن ولی من یکی که باورم نمیشه  

2706