2726
عنوان

اینکه میگن هواگرم بشه روویروس تاثیرداره فروکش میکنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3235 بازدید | 186 پست
خبرای بد جای خود بعضیا شایعه میکنن و تاکیدم دارن بگن درسته نمیدونم از ناامید کردن مردم چی بشون میرسه ...

مردم ترسشون از این سیستم درمانی درست حسابی درکارنیست حمایت و پشتیبانی نیست کارایی که چین کرده رو ببینین الان ایتالیا فقط ۵نفر مردن قرنطینه کرده عبور و مرور فقط ساعاتی خاص هست اتحادیه اروپا ۲۳۰میلیون دلار یا یورو نمیدونم میخواد خرج کنه جهت پیشگیری بعد بااین حجم ثروت بی پشتوانه تریم 😪😪امروز فهمیدم قشم فقط یه دونه بیمارستان داره اونم درست حسابی نیست درد اینه در اوج ثروت مثه فقرا زندگی میکنیم😖😖😖

چه دلداری خواهری...باید بترسن تا مراعات کنن دیگه الان همه جا رو تعطیل کردن بعضی احمقا بلند شدن دارن ...

در این مورد حق با شماست ما باید خودمون به خودمونکمک کنیم با رفتن به شمال یا شهرای دیگه فقط باعث میشیم این ویروس تو کل کشور پخش بشه ولی متاسفانه یه عده اصلا مراعات نمیکنن

اونا مراعات نمیکنن مسولینم راه های خروجی شهر هارو نمیبندن

الان باید حرم حضرت معصومه کلا بسته میشد چون مردم بازم نیرن اصلا مراعات نمیکنن که اونجور جاها بیشتر آلوده س

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من دوتاسوال دارم اول اینکه چراتوکلیپاازچین میبینیم بایه دستگاه میذارن روپیشونی بلافاصله میفهمن طرف مبتلاشده ولی توایران بایدکسی که علائم داره بستری شه اگه کروناهم نداره بگیره تاببینم چندروزبعدجواب آزمایشش ازتهران بیادواینکه چنددرصدراسته که ویروس بابچه هاکاری نداره؟

مردم ترسشون از این سیستم درمانی درست حسابی درکارنیست حمایت و پشتیبانی نیست کارایی که چین کرده رو ببی ...

کاش سال بعدیه بیماری بیادفقط مسولین بی کفایتوبشوره ببره فقط به فکرمنفعت هستن احمقا

تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚اگه قراربوددری بسته بمونه ک به جاش دیوارمیزاشتن😉همیشه امیدوارباش🤗
2728
ببخشین شوهرتون تو بیمارستان کار میکنن؟ چطور جلسه ای بود که همه حرفارو اومدن گفتن چرا به جای اینکه ...

تو بیمارستان کار نمیکنه نماینده اداره شون بوده تو جلسه من قصد ندارم اوضاع رو فلاکت بار نشون بدم من خودم یه مادرم و مادر سالخورده ای هم دارم از خدامه هیچ بیماریی دورم نباشه قایم کردن و خوب جلوه دادن اوضاع بد هیچ دردی رو دوا نمیکنه همینه  مردم مراعات نمیکنن بیشتر  ایرانیهایی  ک رفتن کشور همسایه تستشون مثبت شده این یعنی چی ؟ اگه ک رونا خیلی خطر ناک نیست چرا جسدشونو سه لایه کاور میکنن تو آهک دفن میکنن تو عمق ۲ و نیم متر بدون غسل و ... و نماز و حضور خانواده و ...

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
آره دقیقا مردا بیشتر توخطرن وخانمای شاغل

خخخ میگم من بیرون نرفتم شهر شلوغه یا نه 

طنازی و لوندی برای شوهرم بلد نیستم....هرگز با سیاست حرفمو ب کرسی ننشوندم..... روک تو چشاش نگاه کردمو گفتم ....‌  ۸۰درصد حرفامم با دعوا پیش بردم چون یک زن بی سیاستم.... اما خط قرمزهایی دارم همیشه از رابطه بعنوان اهرم فشار خواسته هام استفاده نکردم چون حس کردم خودم بی ارزش میشم..... دوست دارم مادر بشم اما همش میگم اخه نمیشه ...اخه سخته.... اگر داستان زندگیمو خونده باشید میدونید سختیام برای چیه....میگم مادر نشم اما اگر خدا روزی خواست و شدم اون طوری برنامه بچینه که بچم مثل خودم تو سختی بزرگ نشه.... دوست ندارم بخاطر لذت بردن خودم و مادر شدنم فرشته ای رو اسیر کنم.... اونقدر به خدا و وجودش ایمان دارم که مطمئنم چند وقت دیگه پیام بدم و بگم خانمها 😍برای بیماری چشمهام یک درمان قطعی انجام شد و دیگه لازم نیست منتظر نابینا شدنم بشم.🤩🤩...بعد پیام بدم وای خدارو شکر ما یک خونه ی بزرگ با باغچه ای بزرگ خریدیم..😜..بعدم بگم مادر شدم.... ماشین خریدیم.......ووووووووو..... قول میدم همیشه توی لحظات خوشم بدون ترس از چشم زخم  خوشیمو باهاتون درمیون بزارم...💖. عوضش شما هم برای آرزوهام خوشبختیم صلوات بفرستید..... که ایمان دارم خدا توی قلب تک تکتون هست و همتون دلهاتون پاکه  💞😘😘🥰
مردم ترسشون از این سیستم درمانی درست حسابی درکارنیست حمایت و پشتیبانی نیست کارایی که چین کرده رو ببی ...

باباماتوتحریممیم قرنطینه کنن همچی بهم میریزه دیگه صادرات ووارداتم درکارنیس اوضابدترمیشه 

بیمارستان سینا تبریز پر بابیمار کروونا ولی نمیدونم چرا اخبار اصلااطلاع رسانی نمیکنه

فقط دونفر گرفته تبریز چندساعت پیش یکی از آشناها که جراحه خبر داد بهمون ...کی میگه پرکرو نا هس سینا...اونجارو آماده کردن 

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚

شرایطمون خیییلی سخته ولی چیکار کنیم امیدمونم از دس بدیم کلا نابودمیشیم😔توکل بخدا

همسرجانم چون تُ دارم همہ دارم،دِگَرم هیچ نباید...

فقط فقط باید دست به دامن دعا شد به نظر من همه باهم دعا کنیم ریشه کن بشه الهی امییین

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ 💁ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ / دانی ک از ادمی چ ماند پس مرگ   عشق است و محبت است و باقی همه هیییچ......😍😍
کی گفته اینو؟ شوهر من رزیدنته اونجا اصلا چنین خبری نیست. کسانی که علایم دارن رو ایزوله کردن ولی مور ...

همون منم اصلا تو تبریز تشنیدم ولی میدونم که سینا و بیمارستان امام رضا آماده باش هستن 

من دوتاسوال دارم اول اینکه چراتوکلیپاازچین میبینیم بایه دستگاه میذارن روپیشونی بلافاصله میفهمن طرف م ...

مورداولی شایدبخاطرپیشرفته بودن دستگاه هاس اینکه هم دمای بدنومیسنجه هم میزان الودگی ویروس.درموردمورددوم احتمالش هست بچه هابگیرن ولی فک کنم تا۱۲سال گزارش نشده شایدبخاطرواکسینه بودنشونه

تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚اگه قراربوددری بسته بمونه ک به جاش دیوارمیزاشتن😉همیشه امیدوارباش🤗
من دوتاسوال دارم اول اینکه چراتوکلیپاازچین میبینیم بایه دستگاه میذارن روپیشونی بلافاصله میفهمن طرف م ...

اون دستگاه خاصی نیست اون فقط تب بدن رو سریع اندازه میگیره اینجا هم ازش داریم ولی خب خیلیا قرص تب بر میخورن تا از این دستگاه تب بر رد بشن بعد بیماریشون پخش میشه

طنازی و لوندی برای شوهرم بلد نیستم....هرگز با سیاست حرفمو ب کرسی ننشوندم..... روک تو چشاش نگاه کردمو گفتم ....‌  ۸۰درصد حرفامم با دعوا پیش بردم چون یک زن بی سیاستم.... اما خط قرمزهایی دارم همیشه از رابطه بعنوان اهرم فشار خواسته هام استفاده نکردم چون حس کردم خودم بی ارزش میشم..... دوست دارم مادر بشم اما همش میگم اخه نمیشه ...اخه سخته.... اگر داستان زندگیمو خونده باشید میدونید سختیام برای چیه....میگم مادر نشم اما اگر خدا روزی خواست و شدم اون طوری برنامه بچینه که بچم مثل خودم تو سختی بزرگ نشه.... دوست ندارم بخاطر لذت بردن خودم و مادر شدنم فرشته ای رو اسیر کنم.... اونقدر به خدا و وجودش ایمان دارم که مطمئنم چند وقت دیگه پیام بدم و بگم خانمها 😍برای بیماری چشمهام یک درمان قطعی انجام شد و دیگه لازم نیست منتظر نابینا شدنم بشم.🤩🤩...بعد پیام بدم وای خدارو شکر ما یک خونه ی بزرگ با باغچه ای بزرگ خریدیم..😜..بعدم بگم مادر شدم.... ماشین خریدیم.......ووووووووو..... قول میدم همیشه توی لحظات خوشم بدون ترس از چشم زخم  خوشیمو باهاتون درمیون بزارم...💖. عوضش شما هم برای آرزوهام خوشبختیم صلوات بفرستید..... که ایمان دارم خدا توی قلب تک تکتون هست و همتون دلهاتون پاکه  💞😘😘🥰
2706