2733
2734
عنوان

از چه ادمایی بدتون میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 367 بازدید | 44 پست

از آدمایه زبون تلخ که با یه حرفشون تا عمق وجود آدمو میسوزونن

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
متاسفانه زبون منم تلخه ولی نا تا وقتی که حق باهام نباشه😞😞😞😞😞

وووواااای من در مقابل آدم زبون تلخ واقعا بیچارم چون نمیتونم جوابشو بدم تا یه ماه میفته رو اعصابم و واقعا روح و روانمو مریض میکنه

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است

از آدمهای خودخواه وقتی که روزگارش خوبه  وبه کمک نیاز داریم ادمو حساب نمیکنه  وراه شو کج میکنه وقتی خودش گرفتار بد بختی شد پناه میاره وهی انتظار رفتار های خوب وکمک وهمکاری داره  و همکاری دیگران رو وظیفش میدانه

2738

از اون بی شعور ایی که تو رستوران وقتی وارد میشن تا بشینن سر میز مثل بز به غذا خوردن بقیه خیره میشن و تا غذاشون حاضر بشه همچنان لقمه بقیه رو میشمرن 

یک بوسه برای قلبم یک بوسه برای تو یک گلبرگ با عطر شعرم همراه نامه های تو

از آدم هایی که وسیله ی دیگران استفاده میکنن

دوست دوستم اینجوریه روش نمیشه بهش چیزی بگه

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
2706