2733
2734
عنوان

بخاطر خدا بگید چطور دفع همزاد کنیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 124870 بازدید | 226 پست
اها یه خانمی بود تو مشهد خادمم هست من بعد کلی گشتن پیداش کردم چون بعضیاشون پولکین و برا من ج اب نمید ...

سلام خانم میشه شماره این خانومو بدین؟

بزرگترین نعمت خدا حال خوب من است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من داشتم. یک خانومه بزام ابطال کردش

سلام میشه شماره تلفنی چیزی ازش بدید اگه هنوز دارید خیلی واجبه سالهاست درگیرشم بخدا میخوام خودکشی کنم دیگه الانم ازدواج کردم هر‌روز دعوا هر روز دعوا 

2731
سلام  ببین عزیزم من سال هابااین مشکلی ک گفتی سروکله زدم پیش خیلی ازدعانویس هارفتم ولی نتیجه ای ...

شمامشکلت حل شد خوب بودجواب دادمنم درگیرهمزادم😢

ومارا به سخت جانی خوداین گونه امید نبود‌...

سلام لطفا شماره کسی رو ک دفع همزاد میکنه و طلسم باطل میکنه و قیمت مناسب میگیره بذارید ب من گفتن همزاد داری و طلسم شدی ک نمیتوتی ازدواج کنی و...بیشتر وقتا توخواب بدنم کبود میشه 

2738

دوست عزیزم اذان پخش کن توخونه و سوره بقره بخون

میگن سوره بقره بخونی خیلی خوبه و هیج موجودی نمیتونه جلوشو بگیره و بهش نفوذ کنه

و ممکنه اوایل کلی مشکل سرت هوار بشه ولی ادامه بده تا بهش غلبه کنی

منم میخام شروع کنم

صوت تحریرش رو دانلود کن و باش بخون

خدا کنه بمیرم الهی آمین

همزاد چیز ترسناکی نیست ، در واقع یه فکت هس که میگه زمانی که شما به دنیا میایین هزار تا کپی دیگه از شما هم با خودتون به دنیا میاد اما توی بُعد دیگه ای از این دنیا که ما قادر به دیدنش نیستیم ، اما خب بعضی وقتا به اشتباه دیده میشن 

اونایی ک همزاد دارن دعای هفت حصار عالیه با دستورات داعی ابراهیم من خودم نتیجه گرفتم  الکی سمت رمال نرین پولتون رو حروم نکنید  دفع همزاد بساگی ب توانایی های خودتون داره قران بهونید بهش فکر نکنید زیاد زیارت عاشورابخونید  فقط هنه دعانویسا دروغگوان 

اگر نتیجه گرفتین برامنم دعا کنید مهربونا 

2706