2410
2553

من طبقه بالا مادرشوهرم زندگی میکنم.یه دخنر دوساله دارم.از وقتی بچم دنیا اومد مادرشوهرم هرررررر کاری کرد که بچرو وتبسته خودش کنه😢بچمم عاااااشقش شده بود.تا که به خودم اومدم و دیدم اینجوری نمیشه.دست بکار شدم و از خودش یاد گرفتم چجور بچرو بکشم طرف خودم و اینکارو کردم.حالا انقد به مادرشوهرم خساس شدم که بچم طرفشم بره قلبم تند میزنه.البته بچم دیگه طرفش نمیرفت ولی یه مدت مسافرت بود و یهو اومد امشب بچم همش میچسپید بهش من احساس کردم دارم میمیرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عوض شو بابا 😑حسود

دوستاي قشنگم خيلي خيلي خيلي دوستون دارم ممنونم از بودناي هميشگيتون ❤️ من ديگه با اين كاربري فعاليت نميكنم و اين كاربري رو هديه دادم ب رفيق قشنگم كه همينجا باهاش اشنا شدم موناي عزيزم از بس تركيده بود ديگه نميتونست عضو بشه😂مث خودمون خاكه سايت خوردس هواشو داشته باشيد🤤❤️
2456
2714

وااا😐😐اول واخرش خودت مادرشی واون مادربزرگ

حالا وابسته هم باشه بده مگه؟

اصلا روزی چندساعت پیشش باشه چی میشه مگه؟😐

هیچوقت از گذشته یه آدم علیه ش استفاده نکن،چون ممکنه خدا گذشته اون آدم رو تبدیل به آینده تو بکنه...
2706