2737
2734
زندگی مشترکم ک کوه درد بود از دست مامان مهدی  اما خدا روشکر چون زجر کشیدنو خوب بلدم طاقت اورد ...

عزیزم من متنای قبلی که گذاشتین نخوندم چون پاک شدن 

بچه ها ریپ زدن دیدم اون متنا نیستش اگه دوست داشتی اون قبلیا رو بگو اخه جریان شمارو نفهمیدم 

ی سوال چطور شمارش گذاشتی رو گوشیت بمونه. پیش خودت فکر نکردی شوهرت ی روز ببینه بگه کییه؟

توضیح دادم که اصلا یادم نبود 

طرز بیان شما ویترین شعور شماست لطفا در انتخاب واژه ها دقت کنید 🌹🌸🌻🌼🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توضیح دادم که اصلا یادم نبود 

عزیزم خوندمش دیشب هم نت قطع شد هم دیگه خوابیدم 

تو رابطتتون یه جوری لجبازی بوده که ختم به ازدواج نشده تا اون خوب میشده تو لج میکردی تا تو خوب میشدی اون ادا درمیورده ‌...

درهرحال اعصایم خورد شد انگار نوید تکلیفشم با خوذش مشخص نبوده اون موقع کع تسلیت باباتو گفته میتونسته رابطتون دوباره شکل بگیره ولی نخواسته حالا هم بعد چندسال که اتفاقی دوباره بهم پیم دادین گفته حز تو کسی تو قلبم نیومده!!! اگه دوست داشته جرا هی تا خواستی یش نزدیک شی خواسته ازت دور شه !!

اصلا خودنویدم نمیدونسته جی میخواد اون موقع فک میکرده از تو بهتر گیرش میاد بعد دیده نه عشق به پاکی او گیرش نیومده 

عزیزم خوندمش دیشب هم نت قطع شد هم دیگه خوابیدم  تو رابطتتون یه جوری لجبازی بوده که ختم به ازدو ...

همین طوره عزیزم هر دوکم سن و سال بودیم و لجباز ولی نوید از اینکه من نتونم با شرایطش کنار بیام می ترسید همش خودشو از من کنار می کشید

2728
عزیزم خوندمش دیشب هم نت قطع شد هم دیگه خوابیدم  تو رابطتتون یه جوری لجبازی بوده که ختم به ازدو ...

خیلی مغرور بود خیلی ولی ازینکه خیلی دوسم داشت مطمئنم مادرش بعدا بهم گفت چطور تو اون روزا زجر می کشیده ، اون موقع من بیست سالم بود اون 21 سنی نداشتیم ، وقتی از سربازی برگشت بلافاصله رفت سر کار ولی خودش بود با یه پراید خونه هم نداشت باید می رفتیم با پدر و مادرش زندگی می کردیم ، باشرایط سختی که خانواده من گذاشته بودن برای من اعتماد به نفس نداشت ولی اگر پای من مونده بود من جلو همه می ایستادم و باهاش ازدواج می کردم 

خیلی مغرور بود خیلی ولی ازینکه خیلی دوسم داشت مطمئنم مادرش بعدا بهم گفت چطور تو اون روزا زجر می کشید ...

عب نداره عزیزم دیگه فکرشو نکن قسمت نبوده 

ولی یکی از دلایلی که رابطتون شکل نگرفته لجبازیای دو طرف بوده هر دوتون به یه اندازه مقصرین 

الان دیگه مهم نیست گذشته ها گذشته فراموش کن 

تقدیرتون باهم‌نبوده ...

عب نداره عزیزم دیگه فکرشو نکن قسمت نبوده  ولی یکی از دلایلی که رابطتون شکل نگرفته لجبازیای دو ...

😭😭😭😭😭

2738
عزیز ناراحت نباش فراموش کن شمارشم خذف کن ❤

شمارشو که همون ماه پیش که دخترم زنگ زد حذفکرد ولی اون روزا رو هیچ وقت نمی تونم فراموش کنم مگر اینکه آلزایمر بگیرم

زندگی مشترکم ک کوه درد بود از دست مامان مهدی  اما خدا روشکر چون زجر کشیدنو خوب بلدم طاقت اورد ...

ترلان جون ديشب نت منم قطع شد نتونستم قصه زندگيتو بخونم

خيلي خوشحال شدم ك الان خوشبختي 

خدا دختر و همسرتو برات حفظ

پشت نوشته هات يه بغضي هست 

ان شاءاللهبا دلت كنار بياي

جانيارم ديگه همونكه گزارشمو زدين تركونوندينم نميبخشمتون 😖
چند وقت پیش گوشی من دست دخترم بود باهاش مشغول بود داشت غذاشو می خورد منم خوشحال از اینکه بالاخره حوا ...

دوستم

بنظر من شماره نويد رو از گوشيت پاك كن

اگه واقعا ميخاي فراموشش كني

و بلاكش كن

جانيارم ديگه همونكه گزارشمو زدين تركونوندينم نميبخشمتون 😖
شمارشو که همون ماه پیش که دخترم زنگ زد حذفکرد ولی اون روزا رو هیچ وقت نمی تونم فراموش کنم مگر اینکه ...

میدونم چی میگی سخته ولی هرجور شده باید پاکش کنی لز ذهنت خودتو با یه کاری بیرون خونه سرگرم کن 

خونه هم‌میای غذا درست کردن وبچه داری وکار خونه میگی فقط کی بخوابم وسرم بیاد رو بالشت 

خسته وکوفته میشی اصلا تو ذهنتم نمیادو کلا فراموش میشه 

2706