2737
2739

من دو تا دانشگاه عوض کردم و سه تا رشته تا دلتون بخواد خاطره از دوران دانشجویی دارم
بعضی وقتا بعضی خاطره‌های خنده‌دارش (البته از نظر خودم خنده دار ) یادم میاد و یه جورایی به خاطر سوتیهام خجالت میکشم..🤦🏻‍♀️😂😓🤭
میخوام یه چند تا شونو تعریف کنم شما هم اگه خاطرات قشنگ از دوران دانشجوییتون دارید بیاید بگید دور هم بخندیم
از قبل تایپ کردم الان میزارم😁

نی نی یار دیگه نترکون   من اگه بترکم شمعدونی ها دق میکنن  (دارنده سابقه درخشان سه بار تعلیق کاربری🤕)من همون کاربری ام که هر وقت تو تاپیکام ریختن سرم بعدش تاپیک زدم و گفتم دیگه میخوام برای همیشه از اینجا برم! این درم🚪 محکم پشت سرم ببندم و دیگه هم  هیچوقت نیام !🏃‍♀️ اما تاپیکای "سوتی دوران عقد" بودن که منو اینجا موندگار کردن🤫  از وقتی اومدم نی نی سایت :تسبیح من زیر درخت آلبالو گم شده📿  هر کی پیداش کرد بیاره برگردونه ، اینجا یه سری از کاربرا حرفای بی ادبی میزنن ؛ میخوام با تسبیح کبودشون کنم😕کاربر آقایی که تازه ده دقیقه نمیشه اومدی سایت درخواست دوستی میدی !  خشتکت دور گردنت پاپیون میشه هاااا حالا خود دانی😉😐👊 ببین کرونا من 😌یه رگ بختیاری دارم☝️😄 که یه تنه تو رو حریفم😉 ترسی  ندارم ازت که😌☝️  غلط کردم   😁🏃‍♀️جووون ننت از کنار رد شو 🏃‍♀️🤧

یه بار داشتم تو محوطه دانشگاه از دانشکده ادبیات تا دانشکده خودم( ریاضی) پیاده روی میکردم و از هوای پاییزی لذت میبردم و فاز شاعرانه گرفته بودم و با یه لبخند روی لبم میرفتم که یهو چشم افتاد به کنار جوب آب زیر درختای تو مسیر..😁
دیدم یه قورباغه کوچولو سوار یه قورباغه بزرگ و درشت شده و ، قور قور میکنن... منم فک کردم مادر و فرزندن مثلا و خیر سرم عکسشون گرفتم گذاشتم تو گروه کلاس که استادمون که آقا بود همون موقع توش آنلاین بود و داشت سر ساعت کلاس با بچه‌ها چک و چونه میزد😁من عکس رو گذاشتم و زیرشم  نوشتم: لحظه عاشقانه مادر و فرزند در کنار درختهای دانشکده ادبیات ❤ 🐸
🤦🏻‍♀️😁
غافل از اینکه اینا مادرو فرزند نبودن و زن و شوهر تشریف داشتن و در حال جفت گیری بودن دیوثا😑
حالا هم کلاسیام دونه دونه از پسر گرفته تا دختر تو گروه شروع کردن که اینا مادر و فرزند نیستن جفتن😖🤦🏻‍♀️😁
یکی از دوستام نوشت: اسکول قورباغه نر از قورباغه ماده کوچیکتره این جفتشه😑
منم هی میگفتم باشه بابا فهمیدم ولی ول کن نبودن همکلاسیام هر کی تو گروه بود پی ام داد که آره اینا جفتن و کلی مسخره بازی در آوردن😑🤦🏻‍♀️ استاد هم آنلاین بود و پیاما رو میخوند و من از حماقت خودم و سوتی که داده بودم داشتم آب میشدم🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️😖☺
رفتم سر کلاس یکم دیر رسیدم ، با یه استاد دیگه کلاس داشتیم درو که باز کردم یکی از پسرا گفت قورررررررر🐸🤣🤣
کلاس رفت رو هوا و من آب شدم از خجالت همه به روم می آوردن و منم که خجالتی🙊😓🤣 استادمون به خانم بود  نفهمیده بود جریان چیه ولی تا آخر اون روز بچه‌ها هی چند دقیقه یه بار یه چیزی میپروندن و به روم میاوردن.....

نی نی یار دیگه نترکون   من اگه بترکم شمعدونی ها دق میکنن  (دارنده سابقه درخشان سه بار تعلیق کاربری🤕)من همون کاربری ام که هر وقت تو تاپیکام ریختن سرم بعدش تاپیک زدم و گفتم دیگه میخوام برای همیشه از اینجا برم! این درم🚪 محکم پشت سرم ببندم و دیگه هم  هیچوقت نیام !🏃‍♀️ اما تاپیکای "سوتی دوران عقد" بودن که منو اینجا موندگار کردن🤫  از وقتی اومدم نی نی سایت :تسبیح من زیر درخت آلبالو گم شده📿  هر کی پیداش کرد بیاره برگردونه ، اینجا یه سری از کاربرا حرفای بی ادبی میزنن ؛ میخوام با تسبیح کبودشون کنم😕کاربر آقایی که تازه ده دقیقه نمیشه اومدی سایت درخواست دوستی میدی !  خشتکت دور گردنت پاپیون میشه هاااا حالا خود دانی😉😐👊 ببین کرونا من 😌یه رگ بختیاری دارم☝️😄 که یه تنه تو رو حریفم😉 ترسی  ندارم ازت که😌☝️  غلط کردم   😁🏃‍♀️جووون ننت از کنار رد شو 🏃‍♀️🤧

من دانشگاه نرفتم هنو کتابخونش مرفتم ی بار ژست این دخترایی ک تو دماغی حرفمیزنن خیلی چس و فیس میان ب هیشکی محل نمینو گرفتم جلو یکی از پسرا ی چش غره بش رفتم راهمو ادامه بدم پام گیر کرد ب پایه ی صنئلی پخششش زمین شدم حتتتتی بهم خوردن تعادلم ن عااااااا قشنگگگگگگ پخش زمین

ما دو شاخه ی یک درختیم وای اگر باد از دو سو می وزید...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ری دی🤦‍♀️

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 
2731
من دانشگاه نرفتم هنو کتابخونش مرفتم ی بار ژست این دخترایی ک تو دماغی حرفمیزنن خیلی چس و فیس میان ب ه ...

وووی از این افتادنا که تا دلت بخواد داشتم

🤣🤣🤦🏻‍♀️

وای😂😂😂

چقدر خوبه که با کاربرای دیگه خوب حرف بزنیم   واگه با نظرشون مخالفیم یا تاپیکشونو دوست نداریم ریپلای نکنیم و وارد تاپیک نشیم،اینجوری ناخودآگاه دل کسیم نمیشکنیم  

ی بارم شیشه ماشین یکی از پسرا دودی بود زل زده بودم ب شیشه رژ لب میزدم عین شتر یهو دیدم شیشه داره میاد پایین  پسره توش بوده  

ما دو شاخه ی یک درختیم وای اگر باد از دو سو می وزید...
2738

قووووور😅😅😅😅

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘

رشته سومی که خوندم رشته‌ی دخترونه ای بود و پسرا کم میومدن اون رشته و کلاسی که توش بودم 32 دختر بودیم و پسر توش نبود اصلا( اسم رشتمو نمیگم میترسم شناسایی شم چون کمیابه)☺
یه روز بعد از ناهار ، ده دقیقه مونده به  ساعا دو رفتم کلاسی که ده دقیقه دیگه کلاسش شروع میشد... هیچوقت استاد جلوتر از ساعت 2 تو کارگاه حاضر نمیشد منم همونجور که گفتم از اونجایی که کلاسمون همه دختر بودن خیلی راحت و ریلکس بودم و در کارگاهو باز کردم و بی خبر از اینکه استاد نشسته پشت میز با حالت شیرجه و کانگرویی پریدم تو کلاس و گفتم  سلام ترشیده‌هاااا🙊😂😂😂😂 با صدای خیلی بلند 🤦🏻‍♀️ یه نگاه انداختم به قیافه بچه‌ها که با قیافه جدی متمایل به تعجب نگام میکردن و فهمیدم استاد سر کلاس نشسته سرمو برگردونم اصلا استاد رو که دیدم (یه پروفسورخیلی محترم)🤦🏻‍♀️ از خجالت ری.‌..دم به خودم🙊🤦🏻‍♀️😂
استاد بنده خدا هم شوکه شده بود از اون مدل ورودم نگاهشو انداخت کف زمین و  فقط گفت همه اومدن میخوام حضور غیاب کنم؟😂😂😂😂

وایییی خدای من😅😅😅😅

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘
رشته سومی که خوندم رشته‌ی دخترونه ای بود و پسرا کم میومدن اون رشته و کلاسی که توش بودم 32 دختر بودیم ...

وای🤣🤣

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی

یه روز جلو بوفه دانشکده تو هوای خیلی سرد زمستونی با دوستام نشسته بودیم چایی و شکلات میخوردیم و حرف میزدیم و مسخره بازی در میآوردیم یه گروه پسرم ایستاده بودن یکم اونور تر و داشتن حرف میزدن بد تر از ما به شوخی و مسخره بازی مشغول بودن...
ما تو فاز خودمون  بودیم ..داشتیم حرف میزدیم  که دوستم داشت در مورد دوسپرش حرف میزد منم حواسم نبودو یکی از چیزایی که قرار بود فقط بین خودمون دو تا بمونه از دهنم پرید و لو دادم🙊🙊🤦🏻‍♀️😑
البته اون سه تا دوستم نفهمیدن من چی گفتم و حواسشون نبود ولی دوستم خیلی زود واکنش نشون داد وحشی  مححححکم زد پشت دستم و تو اون سرما خیلی دستم درد اومد و یه " آی" بلند و مجلسی گفتم😑💁🏻‍♀️
دوستام که هیچ یدفعه لال شدن اون پسرا هم که داشتن حرف میزدن یدفعه سرشونو برگردوندن سمت ما و صدای حرف زدنشون قطع شد و چند ثانیه فقط زل زده بودن به من😒😂
منم هی ادامه میدادم به آخ و وای گفتن و میگفتم وای  نسرین دستممممم درد گرفت بیشعور 😫
یدفعه یکی از دوستام گفت بیشعور این چه آخی بود گفتی از بس سک  سی بود توجه همه رو جلب کردی😆
😐
من حواسمو جمعکردم دیدم انگار حق با دوستمه!
سرمو انداختم پایین و بوفه رو در حالی که خجالت زده بودم ترک کردم و دوستام و ول کردم رفتم دانشکده 🏃‍♀️ بعد دوستامو چند دقیقه بعد تو دانشکده دیدم میگفتن تو که رفتی  پسرا از کنارمون اومدن رد بشن یکیشون گفت ohh babyyy😐� بعدم خندیدن و رفتن...

همین هفته پیش داشتم ابنبات چوبی میخوردم قبل ازاین ک کلاسم شروع بشع‌ اخرکلاس نشسته بودم ک‌تو دید نباشم یهو یکی ازپسرابرگشت ازم‌سوال بپرسع‌همه‌برگشتن باهاش ب من نگاکردن ..منم ابنبات تو دهنم چشام گردشد🤣وای یه پسره ترم بالاییم‌ بود اونم‌نگام‌کرد..بعدازاون‌همش برمیگشت ب من نگامیکرد،😟

2706