2733
2739
تو یه فضایی که بیشتر درمورد اقایون باشه و نباید خانما وارد اونجا بشن شما باشید خانم تون وارد بشه نار ...

ببخشید جسارت نباشه  ولی اینجا سایت عمومی هست و برای انتخاب کاربری گزینه مرد و زن بودن داره پس اینجا آقایون می تونن وارد بشن ولی خود بنده وارد تاپیک های عکس ، زنونه ، خواهر شوهر و... نمیشم و  اغلب هدفم کمک کردن به دیگران در موضوعاتی هست که اطلاعات دارم

به همه ی انسان ها احترام بذار، حتی اونایی که لیاقتشو ندارن؛ نه به عنوان یه انعکاس از شخصیت اونا، بلکه به عنوان یه بازتاب از شخصیت خودت                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
لجند قهوه ای چنده قیمتش. من اینجا پرسیدم گفتن ۳۰۰

توی سایت ارشاکو که معتبر هستش ۲۱۳

به همه ی انسان ها احترام بذار، حتی اونایی که لیاقتشو ندارن؛ نه به عنوان یه انعکاس از شخصیت اونا، بلکه به عنوان یه بازتاب از شخصیت خودت                           
ببخشید جسارت نباشه  ولی اینجا سایت عمومی هست و برای انتخاب کاربری گزینه مرد و زن بودن داره پس ا ...

خواهش میکنم من چندتا تاپیک دیدم که واقعا اقایون نباید وارد بشن واردشدن خب ادم میمونه چجوری سوال بپرسع

یه کاسه شراب باشه من باشم و تو،توازلب کاسه نوشی ومن از لب تو
2738

اشاکو. تو گوگل سرچ کنم؟؟ حتما اصله؟ میخوام سفارش بدم اخه

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من
ببخشید جسارت نباشه  ولی اینجا سایت عمومی هست و برای انتخاب کاربری گزینه مرد و زن بودن داره پس ا ...

اره سایت عمومی هست منم اصلا با این قضیه که اینجازنونه هست مخالفم اما برای یه متاهل زیاد جالب نیست

غلط املایی نگیرید اگر باسوادین باهمون تایپ اشتباه منظور رو میگیرید

بله دیدم. ولی ۲۳۹ بود.

بازم مرسی از راهنمایتتون

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من
2706