2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم میخوام بزنمممم ولی خیلی کمه شیش ماهه

۹ ماهم داریم 

دائم هم داریم ولی جراحیِ که هزینش ۷ میلیونِ از بافت بدن خودت تزریق میکنن 

ولی ۶ ماه خوبه بنظرم نصفه سال

صبام...⚖سوالِ حقوقی داشتین در خدمتم⚖می دانم اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را می‌کند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند در تاریکی، همه‌ی ما شبیه یکدیگریم...
2738
۹ ماهم داریم  دائم هم داریم ولی جراحیِ که هزینش ۷ میلیونِ از بافت بدن خودت تزریق میکنن  ...

اره باید برم. اخه از وقتی بینیمو عمل کردم فاصله لب و بینیم زیاد شده کوچیک تر هم دیده میشه

🚫امضامو تا آخر بخون خیلی مهمه🚫 اول بگم که کاربری برای دوستم بود و اسم و تاپیک ها رو من انتخاب نکردم💜خداروشکر یه شغل اینترنتی و بین المللی پردرآمد دارم .خوشحالم که تونستم قدم تواین راه بزارم و الان به این رتبه بین المللی برسم و نماینده یکی از ده شرکت برتر جهانباشم💜با اینکه خیلیا میگفتن نمیتونی و موفق نمیشی و گرونه و ... ولی الان همونا آرزودارن که توی کارم راهشون بدم و باهام همکاری کنن💜هیچوقت به انرژی منفی که دیگران بهت میدن اهمیت نده ...راه خودتو برو بالاخره به هدفت میرسی💜چیزی که بهترین نباشد ارزشی ندارد💜👑
هزینش چقدرشد دردداشت چندسی سی زدی

یک و نیم شد 

من کلا نسبت به درد حساسم درد داشت حس میکردم سوزن میره 

یک و نیم سی سی هم زدم 

صبام...⚖سوالِ حقوقی داشتین در خدمتم⚖می دانم اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را می‌کند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند در تاریکی، همه‌ی ما شبیه یکدیگریم...

خوبه که ژل نمیخواد چیه بعضیها (میگم بعضیا ها نیایین بریزین سرم که من زدم عالی شده یا به تو چه دوست داشتم )زژل میزنن انگار یکی با ماهیتابه کوبیده تو دهنشون والا حیف لبای خود آدم نیست

حرف و سخن نشخوار آدمیزاده دهن آدم زنده به علامت حیات دائم باید بجنبه یا با خوردن یا با حرف مفت👍👍👍👍👍
اره باید برم. اخه از وقتی بینیمو عمل کردم فاصله لب و بینیم زیاد شده کوچیک تر هم دیده میشه

بینیتُ دیدم قشنگه 

دیگه داف میشی لنتی

خوبی خودت 

البته اگه عکست با کیفیت تر و بدون آرایش بود بهتر میشد نظر داد

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
بینیتُ دیدم قشنگه  دیگه داف میشی لنتی

😂😃عههه چ معروف شدم😂اوووففف 

🚫امضامو تا آخر بخون خیلی مهمه🚫 اول بگم که کاربری برای دوستم بود و اسم و تاپیک ها رو من انتخاب نکردم💜خداروشکر یه شغل اینترنتی و بین المللی پردرآمد دارم .خوشحالم که تونستم قدم تواین راه بزارم و الان به این رتبه بین المللی برسم و نماینده یکی از ده شرکت برتر جهانباشم💜با اینکه خیلیا میگفتن نمیتونی و موفق نمیشی و گرونه و ... ولی الان همونا آرزودارن که توی کارم راهشون بدم و باهام همکاری کنن💜هیچوقت به انرژی منفی که دیگران بهت میدن اهمیت نده ...راه خودتو برو بالاخره به هدفت میرسی💜چیزی که بهترین نباشد ارزشی ندارد💜👑
2706