2737
2739

اینا کلا خونه همدیگ ک میخوان برن نیم ساعت قبلش یا ۱۰ مین قبلش زنگ میزنن ک داریم میاییم خونتون 

شاید یکی مساعد نیس یا دوس داره اون شب تنها باشه استراحت کنه ی دفعه زنگ میزنن میان 

هنوز عقدم ولی اینا خواهر برادری به هم اینجورین حتی شوهرم میگه بزار زنگ بزنم ب خواهرم بریم اونجا ۱ ساعت قبلش 

بنظرتون این عادت بدشون و چیکار کنم 

وقتی رفتم خونمون دوس ندارم کسی ک از چن روز خبر نداده بیاد 

عشق شوهرم ❤️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

نیم‌ساعت ده دیفه خوب نیست 

چند روز قبلش هم خوب نیست

نه به شما نه به اونا 

حد تعادل روز قبلش بگن اگه برا وعده غذاییه 

اگه برا سرزدن و یک ساعت نشستنه مثلا صبح بگن بعدازظهر یا صب میایم خونت 

تو یادشون بده حرف افتاد یاخونه جاریت خواستن برن باتعجب بگو و زشته این کار و چن باری تو کارشون متعحب شو و قانونتو بگو یادمیگیرن

ای همه هستی ز تو پیدا شده..... 
حالا قصاص قبل از جنایت نکن ..شاید نیومدن..یک ساعت قبل زنگ زدن میگی خونه نیستم....از حالا اوقاتت رو ت ...

نه حالا کاری ندارم اون سری ما رفتیم خونشون گفتم ببخشید شوهرم هی اصرار کرد مزاحم شدیم 

پسر خواهر شوهرم گفت ماهم اینجوری میاییم خونتون فک کردی از قبل خبر میدیم یهو میبینی در زدیم

عشق شوهرم ❤️ 
من اینجور بودن شوهرمم بدش میومد بدون اطلاع بیان در روشون باز نمیکردم تا عادت کردن از قبل بگن

جدی میگی؟ شدهرت مخالفتی نمیکرد ک در رو از روشون باز نمیکردی ...این واقعا بی احترامیه

💞انتخاب تووووو💞......💐بهترین انتخاب قلبم بود💐

ببین وقتی شوهرت زنگ زدو مثلا رفتید خونه خواهرشوهرت بهش برگرد بگو ببخشیدا انقد دیر زنگ زدیم برای اومدن .بگو من خودم ناراحت میشم یا بدم میاد اینجوری بیان خونم یهویی .شرمنده عزیزم.کلی هم معذرت خواهی کن بعد میفهمه بدت میاد نمیان

نیم‌ساعت ده دیفه خوب نیست  چند روز قبلش هم خوب نیست نه به شما نه به اونا  حد تعادل روز ...

خب منظورم اینه اخه شاید یکی حالش بده یا ی کاری داره خونش ک یهو پامیشن میان بدم میاد

عشق شوهرم ❤️ 

خداروشکر کن خبرمیدن.ازما پشت دارن ۵ثانیه وقت دارم باز کنم وگرنه خودشون بازمیکنن😂

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.
2706