2726

چ سرنوشت غم انگیزی خدایاااا

آسمون جل هستم دختر اقدس هستم 🤣🤣🤣🤣 جون شما چیزی یادم نمی اومد حافظه ام حافظه ی ماهیه دیه چی کنم ولی شما به همین جمله خیلی فلسفی نیگا کن مهم دید توئه نه جمله ی من   

به قول دوستان ترک

جَهَنَّمَ گُرااا

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
چیه چرا بگو نکنه تو هم قرار بوده به زودی عروس بشی و به خاطر ک خطر کنسلیش هست؟

نه به خاطر این نیس من اصن خاستگار نداشتم

آسمون جل هستم دختر اقدس هستم 🤣🤣🤣🤣 جون شما چیزی یادم نمی اومد حافظه ام حافظه ی ماهیه دیه چی کنم ولی شما به همین جمله خیلی فلسفی نیگا کن مهم دید توئه نه جمله ی من   
به خاله اقدس بگو تبلیغ کنه برات شاید یکی گرفتت

مگه جنسم بی ادب

محدودهای خودتتو بردار و خوش باش انشاله ازدواج هم کردی .زن خوبی باش

محدودهای خودم چیه ؟

عزیزم اینکه تا الان خواستگار نداشتی دلیل نمیشه در آینده هم نداشته باشی بعضیا تا سن بالا خواستگار ندارن بعدم یه ازدواج خوب با یه کیس ایده ال میکنن توکلت به خدا باشه 

خدا جونم شکرت ‌‌‌.                                         یکم آدمم کن باچه ؟😔
نه به خاطر این نیس من اصن خاستگار نداشتم

آها ناراحتیت به خاطر اینه؟ خب عزیزم از روز ازل که نباید خواستگار داشته باشی. بالاخره اونی که باید بیاد، به وقتش میاد. حالا نگه چندسالته که این‌قدر ناامید شدی..

💙صدا کن مرا... 
2706