2737
2734

قبل بارداری۵۶بودم قدم۱۶۰الانم چاق دیده نمیشم ولی حس میکنم یهو تاالان۹کیلو زیاده شمامیدونین توهرماه بارداری چندکیلو بایداضافه شه وزن؟؟الان۶۵شدم ۳ماه مونده ب زایمانم

تیکرتولد گل پسرمه😍خداجونم به خاطر نعمت بزرگی که بهم دادی هزاران مرتبه شکر😍انشاالله قسمت اونایی ک آرزو دارن‌مادرشن😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من ۱۲ کیلو

من دوس دارم آدم خوبی باشم متاسفانه زبونم یاری نمیکنه😁...تیکر یکسالگی فندق مامان..مامان جان انشالله بیاد اون روزی که دامادیتو. فارغ التحصیلیتو. موفقیتت تو اون عرصه ای که خودت دوس داری رو ببینیم منو بابایی...خوشگلا یه صلوات مهمونم کنید . بعدش بگید تامنم براتون صلوات بفرستم♥️♥️🥰
2738
شما با این قد و وزن تا ۱۵ کیلو جا داری اضافه کنی

اها تو۲۰روز۲کیلوزیادشدم غذامم زیادنیس مثه‌قبلم

تیکرتولد گل پسرمه😍خداجونم به خاطر نعمت بزرگی که بهم دادی هزاران مرتبه شکر😍انشاالله قسمت اونایی ک آرزو دارن‌مادرشن😍
من هفته۱۹. ۵کیلو اضاف کردم😐خیلیه؟ موندم اگر کم بخورم بچم لاغر بدنیا میاد؟

ن غذات مثه همیشه باشه سعی نکن زیادبخوری نگران‌نلاش‌بچتم لاغرنمیشه 

2706