2733
2734
عنوان

چیدمان فرش جهازم گیر کردممم

661 بازدید | 32 پست

دوستان از هر طرف قالی چقدر فاصله تا دیوار خوبه؟؟ دو تا ۳در چهار از طرف درازیش بهم بخوره به نظرتون خوب میشههه؟؟؟ از هر طرفی هم حدود ۵۰ یه جاهایی هم بیشتر میشه ... 

دِل منم همدمی میخاد از جنس کنجد🌱👶برام صلوات میفرستی؟  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

حوصله حساب کتاب ندارم...اندازه نمیشه ۹ متری بگیر مگه مجبوری

من یه خواهرشوهرم و عاشق عروسمونم.....دوسش دارم چون برادرمو دوس دارم....نمیدونم چه حسیه ولی همیشه دوس دارم توو هرجمعی بهترین باشه...تووهمه ی خریدا بهترین رو براش انتخاب میکنم حتی اگه خودم عاشق اون وسیله شده باشم....چون دوس دارم توو اوج باشه و هیچ کمبودی رو احساس نکنه....دوس دارم بم‌ب چشم خواهرش نگاه کنه نه خواهرشوهرخبیث😂😂
2731

چرا نمیفهمم ...

فقط نصفشو فهمیدم

دوست عزیز ، با احترام ...اگ با نظرم مخالفی لطفا ریپلی نکن عزیزم  ، چون من حوصله ی بحث ندارم ! از نظر بنده شما حرف بعدیت هم درسته 😉 بی ادب ها ب هیچ عنوان ریپلی نکنن چون جوابشونو نمیدم ضایع میشن 😂🤣
ببين مبل كه بزاري بايد لبه فرش بيفته مبل رو فرش جالب نميشه خيلي فاصله دار هم خوب نيست

عزیزم توی دکوراسیون داخلی منزل 

مبل یا باید کامل روی فرش باشهبا پایه های جلویی

هر چه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد 
ببين مبل كه بزاري بايد لبه فرش بيفته مبل رو فرش جالب نميشه خيلي فاصله دار هم خوب نيست

خب اگ مبل رو با دیوار فاصله بدم اینجوری میشه ... طوری نیست مبل نچسبه به دیوار؟؟؟

2738
عزیزم توی دکوراسیون داخلی منزل  مبل یا باید کامل روی فرش باشهبا پایه های جلویی

خب اگ کلا نباشع قشنگ تر نیس؟

خب اگ کلا نباشع قشنگ تر نیس؟

اگر دوست نداری پایه مبل بیا رو فرش 9 متری بگیر

من هر دو تاشو تجربه کردم 

فرش بزرگ تر خونه رو بزرگ نشون میده 

دو تا پایه جلویی مبل روی فرش بیاد مشکلی نداره

هر چه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد 
2706