2733
2734
عنوان

خیلی ناراحتم از همسرم 😔😔

683 بازدید | 26 پست

بچه ها الان که نامزدیم با هر اتفاق کوچیکی یک دعوای خیلی بزرگ راه میندازه ... 

هرچیز رو تبدیل به دعوا میکنه 

بهونه میگیره ... 

هی میگه تو منو دوست نداری (به خدا دوستش دارم نمیدونم چرا اینو میگه)

من مشکل تنفسی دارم نمیتونم زیاد از خونه بیام بیرون 

اینم تو این شرایط هی میگه بیا بریم خونه مامانم و... 

منم میگم نه چند روز پیشم گفت بیا خونه مامانبزرگم منم گفتم نه پریودم حالم خیلی بده 

دوباره بحث رو تبدیل کرد به یک دعوای بزرگ ... 

چیکار کنم خیلی ناراحتمم😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خونه مامانش باید میرفتی  والا ماهم پریود میشیم به خاطر شوهرم حتی با سنگ کلیه توی بارداری هم ک ...

اخه عزیزم به خدا حالم خیلی بد بود 

بعد ساعت 3 به من میگه بیا بریم ناهار 

خب مادربزرگش اگر میخواست بگه  باید شبش میگفت دیگه 

نه که ساعت 3 بگه برو زنت رو بیار 

منم حالم بد بود 

تازه اگرم میرفتم فقط یک ساعت طول میکشد من پنج میرسیدم اونجا 

دیگه چه ناهاری ساعت پنج ؟؟

خونه مامانش باید میرفتی  والا ماهم پریود میشیم به خاطر شوهرم حتی با سنگ کلیه توی بارداری هم ک ...

عزیزدلم منم سنگ کلیه داشتم دردش خیلی بد بود بنطرت زایمان چقدر دردش نزدیکه به سنگ کلیه کدوم بیشتره

2738

به هر حال میرفتی بهونه دستش نمیدادی 

بزار خودش بفهمه ک خواسته اش نابجا بوده و تو بخاطر علاقه ات به اون داری به خواسته اش تن میدی دفعه بعد خودش همون جا به مادربزرگش میگه نه 

صلوووااااااات
خیلی لوسه  هی میگه من شک دارم که دوستم داری  اصلا خیلی رو مخه

فکر کنم از اوناییه که کاری میکنه یا حرفی میزنه که باعث ناراحتی شما میشه ولی به محض اینکه ببینه ناراحتین میگه چرا ناراحتی چرا دوستم نداری

گر چه نیست وصالی ولی خوشم به خیالت
سنگ کلیه خیلی بدتر بود عزیزم زایمان میگیره و ول میکنه 

وای من یه هفته درد سنگ کلیه رو تحمل کردم دکترم تشخیص نداد مجاری ادراریم کوچیک بود سنگ نمیشد دفع بشه بعد یه هفته رفتم سنگ شکنی، انشالله هیچکس سنگ کلیه نگیره حتی دشمن ادم

وای من یه هفته درد سنگ کلیه رو تحمل کردم دکترم تشخیص نداد مجاری ادراریم کوچیک بود سنگ نمیشد دفع بشه ...

من چون باردار بودم هیچکار نتونستم بکنم حتی مسکن هم ضرر داشت یه هفته ک میگفتن به خاطر جنین هست ک درد داری نمیتونستن تشخیص بدن بعدشم ک تشخیص داده شد نمیتونستن دارو بدن بخاطر نی نی سه ماه درد داشتم 

صلوووااااااات
2706