2703
2553

سلام اول بگم که اینجا نه کسی منو میشناسه پس پز دادن و ریاکاری وجود نداره ولی تو بعضی تاپیکام جریان کارهای خیر رو میگم شاید تلنگری شد برای بعضیا و اما این داستان:

مدتی بود که ازمایشگاه کنار خونمون میرفتم که یه کارگر داشت که کار اپیلاسیون میکرد  زن محجبه و مهربونی بود که  یکبار نوبتم خورد به اذان گفت میشه برم نماز بخونم بعد کارتونو انجام بدم گفتم برو  ، یک هفته پیش طبق معمول رفتم ارایشگاه که  دیدم چشاش پف کرده و قرمزه فهمیدم گریه کرده گفتم میخوای امروز نوبتمو کنسل کنم گفتم  نه خانم فلانی من اگه ایکارو نکنم شب باید گرسنه سرمو بزارم زمین تا حالا از زندگیش حرفی نزده بود ، دیگه اشکش سرازیر شد و شروع کرد حرف زدن که یه پسر و دختر داشتم که همسرم عاشق زنی شد ومنو از خونه انداخت بیرون و پسرمو برداشت و دخترمو داد به من با سختی زندگی خودمو دخترمو میچرخونم که دختر 18سالش شد شوهرش دادم به یه پسری که وضع خانوادش از خودم بدتر بود ولی خب دیگه شوهرش کار میکرد تا اینکه یکسال بعد عروسیش تصادف کرد و دامادم فلج شده و الان خودشو دخترم تو خونه من که دوتا اتاقه و کرایشو با زور درمیارم زندگی میکنه ، و پارسال از کسی چهارمیلیون قرض کردم  تا امسال دومیلیونش دادم دومیلیونش رو نتونستم جور کنم و اون طرف هم هی زنگ میزنه بهم که پولمو بده ، به یکی از مشتری ها گفتم کسی نمیشناسی کمکم کنه شماره کسی داد وقتی رفتم دیدمش  ومشکلمو گفتم بهم گفته دومیلیون چه قابل داره به جاش ده میلیون میدمت ،و گریه میکرد 

دلم براش کباب شد تا یه روز رفتم که یه مشت وسایل بهش بدم تعارفم کرد خونش دیدم واقعا راست میگه دیگه از شوهرم و عموم و پدرشوهرم و بابام  داداش و خواهر کمک گرفتم دومیلیون 

بهش دادیم و عموم خیریه داره که وضعشو تایید کردن و هر ماه قرار شده کمکش کنن 

دوستان بعضی وقتا هزار تومان کمک شما باعث میشه یکی کمتر غم داشته باشه یکی برنج بخوره یکی  به بی غیرتی و بی شرفی یک حیوان جواب مثبت نده ، اگه درامدی داری پنجاه تومنشو بزار کنار شاید برا تو چیزی نیست ولی برای کسی حیات بخش😢

کسانی که سرکتاب میخوان خصوصی (مادر سه فرزند

خب

پاسخ افرادی که در کامنت ها فقط بدنبال دعوا، برنده شدن در بحث به هر قیمتی یا تحمیل عقایدشون به شما هستند رو ندهید چون حرف زدن با اینگونه افراد هیچ سودی برای دوطرف نخواهد داشت جز اینکه شما دو دستی آرامش خودتون رو به افراد انرژی خوار می‌دهید. با یک کارت کتابخانه بیش از گواهینامه رانندگی میتوانید به جلو حرکت کنید 📚 با افتخار یک وجترین هستم🥦 به مخلوقات خداوند عشق بورزیم 🙏 با حیوانات مهربان باشیم🐄🐖🐑🐅🐕🌳🌷🌳 دانشجوی علوم پایه ⚗️💊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چه کار قشنگی،ایول

با تموم سختی هایی که توی زندگی هامون داریم   ناراحتی ها و اعصاب خوردی ها   ،یکی از چیزایی که خیلی کمک میکنه انرژی مثبت دادن به اطرافیانمونه  ،حرف های قشنگ زدن  ،دل صاف داشتن،آرزوی موفقیت و سلامتی برای همه.ایشالله دل هممون شاد و با خدا باشه  
2720

متاسفانه الان دیگه چیزی اضاف نمیاد...اگه کمک کنیم خودمون آخر ماه چمچاره میشیم...وضعیت واسه همه سخت شده

هر جا که باشی تو فکر توام💕❤💞👫حس میکنم پیشه منی💑💜💗باور قلب من اینه که ما👑💫تا آخرش مال همیم😍😍ماه قشنگ شبام🌼🌹مثل یه خوابی برام💏💏👫👫👫💏
2714

بهت افتخار میکنم بانو 

ای کاش همه در حد توان کمک کنیم تا کسی تن فروشی نکنه. گرسنه نخوابه

چقد خوب و مهربونی😍😘

آزاد شدم من..... خوشحالم ننه انشالله آزادی قسمت همه. تعلیق کاربری بودم به لطف دوستای خوبم دختر بهار و سطل سحر آمیز برگشتم پیشتون😍🤩

من قراره کارمندبلنک بشم انشالله وقای شدم ازبچگی ثگقول دادم به خودم ک کمک کنم به تیازمندا وازبجکیم ارزوداشتم یه روزگل وشیریتی بگیرم برم دیدن سالمندااخه بعضیابچه هاشون سال به سال سرنمیزنن بهشون😢بعدم کلی عروسک بگیرم برم مرورشگاه بین بچه هاپخش کنم امیدوارم بتونم این کاراروبکنم

نزاررویاهات فقط درحدرویابمونن/اگرتوانایی فکرکردن به چیزیو داری قطعاتوانایی رسیدن به آن راهم داری☺👩‍💻

خدا خیرت بده عزیزم ببخشید شما الان بارداری دعام کن دستت رو بزار رو شکمت و خدا رو به معجزه توی ودلت قسم بده خدا غم رو از دل همه ببره چی میشه غصه  های من حل شه دارم ازپا درمیام احساس نیکنم تمام خوشی هام زود نابود میشن چندتاشو باچشم خودم دیدم 

واقعا من عاشق کارتو بانکم 

اوهوم🙂من ارزوی بچگیمه وبزرگترین 

نزاررویاهات فقط درحدرویابمونن/اگرتوانایی فکرکردن به چیزیو داری قطعاتوانایی رسیدن به آن راهم داری☺👩‍💻
2706