2737
2739

ویروس corona جدید ممکن است در ابتدا علائم عفونت نشان ندهد، ‏پس چگونه می توان از ابتلا به این بیماری مطلع شد؟

آخرین اطلاعات این است که دوره نهفته (انکوباسیون) ‏ممکن است 28 روز قبل از مشهود بودن علائم ‏COVID 19‎‏ باشد و تا زمانی که فرد دچار تب و یا سرفه نشود ‏و به بیمارستان نرود، معمولاً ریه ها٪ 50 فیبروزه  شده اند که دیگر خیلی دیر شده است!‏

پزشکان یک آزمایش ساده را ارائه می دهند که می توانیم هر روز صبح انجام دهیم. نفس عمیق ‏بکشید و نفس خود را بیش از 10 ثانیه نگه دارید. اگر نفستان را با موفقیت و بدون سرفه، بدون ناراحتی، خستگی و ‏سفتی و غیره بیرون دادید، ثابت می کند که هیچ فیبروزی در ریه ها وجود ندارد، در واقع نشان می دهد که ‏عفونت وجود ندارد.‏

توصیه جدی پزشکان ژاپنی می گوید که همه باید ‏اطمینان حاصل کنند که دهان و گلویشان مرطوب است و خشک نیست. حداقل هر 15 دقیقه یکبار یه قلوپ آب بخورید.‏

چرا ؟

چون حتی اگر ویروس وارد دهان شما شود ؛ آب آشامیدنی یا مایعاتی که مرتبا می خورید، باعث انتقال آنها به ‏معده می شود و اسید معده ی شما، ویروس ها را از بین می برد.

اگر به طور منظم آب کافی نخورید، ‏ویروس می تواند به مویرگهای تنفسی شما وارد و از آنجا به شُشها منتقل شود که این حالت بسیار خطرناک ‏است.‏

اسید معده یکجا به درد خورد

📢📢آقا هستم،کاربرآقاست.آقاهستم.کاربر آقاست پس لطفا در ریپلای کردن دقت کنید, تو به من احترام میگذاری و منم به شما احترام میگذارم،چون میخام یکی مثل تو باشم  تو به من توهین میکنی اما من به شما توهین نمیکنم چون نمیخام یکی مثل تو باشم  اینجا عضو شدیم برای استفاده از تجربه و تفاهم همدیگه, باهم دشمنی که نداریم و به خاطر تو خودمم رو زیر سوال ن خواهم برد. میدونم شاید تند رفتم؛ ولی سرعتم غیرمجاز نبود , هرگز ازت سبقت نگرفتم. اما تو............ اما تو؛  اماتو آنقدر با گذشت بودی که از من هم گذشتی.........

به هیچ عنوان در مورد بیماری،ویروس و هر چیز منفی دیگری

نه فکر کنید

نه تحقیق کنید

نه پیام بخوانید

نه پیام ارسال کنید

نه اخبار گوش کنید.

رعایت نکات بهداشتی چیزی نیست که کسی از اون بیخبر باشه

و همین کافیه

مدام خبرهای موثق و ناموثق رو تو گروههاتون کپی نکنید

چون هر گونه توجه ما انرژی دارد...

و وقتی توجه زیاد بشود تبدیل میشه به ارتعاش

وقتی به سمت هر چیزی ارتعاش بفرستی براش کارت دعوت فرستادی.

پس چه بهتر که به جای بیماری،به سلامتی توجه کنیم و سلامتی رو دعوت کنیم.

فراموش نکنید افراد مثبت اندیش در خود چین هم سالم و راحت الان دارن به زندگیشون ادامه میدن فقط و فقط نکات بهداشتی رو رعایت میکنن و انرژی منفی رو گسترش نمیدن پس  اصلا جای نگرانی نیست.

در جمع هایی که دارن حرفش رو میزنن هم شرکت نکنید تا روی مدار بیماری نرید.

براتون آرزوی سلامتی دارم 🌹❤

نداند به جز ذات پرودگار...که فردا چه بازی کند روزگار....روزای خوب میاد😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

الان اینو صوتیش رو شنیدم

ففط خواهشا به سلامتی فکر کنید

نه به ویروس و بیماری

و اینجوری سلامتی رو جذب میکنید😍😎

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3961244/تاپــیــک-جـــامع-کـــــــــرونا

اسممو گیس سفید گذاشتم که بدونید کاربر جدید نیستم. کاربری قبلیمم نترکیده بنا به دلایلی دیگه نمیخوام ازش استفاده کنم. خلاصه در حد میتی کمان بهم احترام بگذارید
اینا الکیه بابا، ویروسش مگه فقط تو دهنه که بره تو معده و اونجا نابود بشه اگه از طریق پوست، چشم، هوا ...

فقط میخوان ی چیز بگن جلب توجه کنن، ب استارتر کاری ندارما، همه این روزا همینن

2738

دوستان مهربون حق با شماست.اما من چون تو کار درمان هستم و مداخله زودهنگام رو البته بعد از پیشگیری مهمترین گام یک درمان موفق میدونم گفتم اطلاع رسانی کنم.

الهی خدا به دل و ذهن همتون آرامش و به تنتون سلامتی بده.