2726

#صرفا‍ ‍‍ جهت روحیه‍ ‍ 

من روی تخم مرغ سس میریزم میخورم 

توی سالاد شیرازی هم دوست دارم سس فرانسوی بریزم 

با ماهي  سرخ شده رب انار ملس میخورم 

توی آبگوشت نون تیلیت نمیکنم مثل غذای نونی میخورم 

خدا جونم مرسی که نی نی منو گذاشتی تو دلم مراقب کوچولوم باش بیمه ی حضرت علی و حضرت فاطمه میکنم نی نی مو خدا جونم هیچکی رو چشم انتظار مامان شدن نذار به همه نی نی بده ممنون يه صلوات برای کوچولوم مهمونم کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من فقد سه چهار نوع غذا میتونم بخورم بقیرو بخورم دست خودم نیست واقن بالا میارم بعد خوردنش انقدم تلقین کردم از بچگی ک بدتر شذم

ما دو شاخه ی یک درختیم وای اگر باد از دو سو می وزید...

عاداتت خیلی معمولیع عجیب نیس

من رو کته ماست میریزم اونم زیااااد و میخورم

من دوس دارم آدم خوبی باشم متاسفانه زبونم یاری نمیکنه😁...تیکر یکسالگی فندق مامان..مامان جان انشالله بیاد اون روزی که دامادیتو. فارغ التحصیلیتو. موفقیتت تو اون عرصه ای که خودت دوس داری رو ببینیم منو بابایی...خوشگلا یه صلوات مهمونم کنید . بعدش بگید تامنم براتون صلوات بفرستم♥️♥️🥰

من ماهي رو فقط با سس فرانسوي ميتونم بخورم😶

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏
2706