2726
والا دوبار مادر شدم و بچه نموند بخاطر همین سومی رو هیچ عکس العمل خاصی جز استرس نداشتیم     ...

منم ۴بارباردارشدم سقط شدن حالاباردارم تاواقعاسالم نیادبغلم دلموخوش نمیکنم😔

کاش خدا ب منم بچه های سالم بده دیگه سقط رو تجربه نکنم😓
من دوس پسرمم اولُ قرار بود اسم بچه رو بزاریم رایان 😂😍 رایانِ مامان بود  ولی الان روزی تا ۱۰ ...

دوست پسر🙊😯

فرشته کوچولوم ۱۳۹۹.۲.۱۵زمینی شد🤗😍خوش امدی عزیزم به دنیای منو بابایی تیکر به وقت تولد خودم😍🤩

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بعد از ۱۳ سال همین جوری تست زدم بعد نیم ساعت رفتم دیدم مثبت بود وای خدای من تا عمرم دارم فراموش  نمیکنم  بعد در جا بااشک سجد شکر کردم بعد گلی گریه کردم اول از همه به شوهرم زنگ زدم بعد به مادرم که امد واسم ولی خیلی حسه خوبی بود خدا قسمت همه بکنه انشاالله 

خدایا تو خیلی بزرگی ،به بزرگی خودت هوای هموطنامونو داشته باش .🙏❤ 

من آبان ماه بود فهمیدم بعد 5 سال باردارم مامانم همسایه بود زنگ زدم برام تست بگیر بیا 

اومد تست کردم دیدم 2 تا خط افتاد خودمو زیاد شاد نشون ندادم 

مامانم زنگ زد به شوهرم گفت مبارکه بابا شدی اونم خیلی سرد برخورد کرد چون اصلا راضی نبود 

بعد زنگ زد به داداشم  فداش بشم یکساعت بعد با یه عالمه خوردنی و 2 دست لباس اومد خونمون 

مادرشوهر بیشعورم طبقه بالا بود فهمید گفت شاید پریودت تاخیر داره برو دکتر بعد با اعتماد بگو 

داداشم عصبانی شد گفت حاضر شو ببرم آزمایش وقتی جواب مثبت شد داداشم گفت ببر تف کن تو صورتش کثافط

عشقم خدااااا. و همسرم. و دخترم. دوستتون دارم
منم ۴بارباردارشدم سقط شدن حالاباردارم تاواقعاسالم نیادبغلم دلموخوش نمیکنم😔

عزیزم انشاالله فسقلیت سالم میاد بغلت❤❤❤🌹

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد......خداجونم منتظر معجزتم....😍❤❤🙏
دوست پسر🙊😯

ارووووم باش 

حامله که نشدممم برا بعدا میگم ینی😂😂😂

صبام...⚖سوالِ حقوقی داشتین در خدمتم⚖می دانم اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را می‌کند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند در تاریکی، همه‌ی ما شبیه یکدیگریم...
زنگ زدم‌به جواد(شوهرم ) گفتم خاک بر سرت حامله ام😌😌 اخه‌دوماه‌بود عقد کرده بودیم‌و نامزد بودیم‌منم ...

وااای منم عقد بودم .ما ۲۰ روز بعدش عروسیمون بود . شوهرم ذووووق مرگ واقعی منم از اون بدتر😂

مامانِ شایلین 🥰 در انتظار نی نی دوم🤰🏻شایلین:۲۰/۶/۹۹
2706