2737
2734

راستش بخاطر شرایط بد مالی 

تصمیم گرفتم واقعا تلاش کنم برای کنکور ارشد وازمون وکالت

چیزی که حرفشو بارها زدم اما عملم کم بود

از الان میخوام تلاش کنم براش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شروع میکنم میخونم اما بعدچند روز سرد میشم

خیلی میرم خونه پدرشوهرم خونه هومو جفت همه کل روز وقتمو بادخترام اونجا میگزرونم هیچ کار مفیدی انجام نمیدم حتی کارای خونه ام عقب میمونن

میخوام رفتار مو تغییر بدم وپیشرفت کنم

ی خودهر شوهر دارم سال بسال نمیره جایی وخوندو خوند اتاق عمل قبول شد الان بخاطر امتحانات دانشگاه ودرس عمرا بیاد بیرون

منم میخوام تلاش کنم اینطور بشم

2731

راستش واس خودم امید ب رسیدن و لذت رسیدن بود و مدام تکرار میکنم که باید بتونم و من حتماااا میتونم ک ب هدفم برسم.

من همیشه میخام ب خودم ثابت کنم که میتونم و واس همین تمام تلاشمو میکنم و بالاخره میتونم ثابتش کنم

بچه ها لــــــــــطفا واســــــه سلامـــــــتی عــــــشقم دعــــــــا کنین.ازتون التماس میکن. حداقل به نیتش یه صلوات بفرستین...ازتون ممنونم خدا به همتون ارامش بده.                        خــــــــدا جونمالتماس میکنـــــــم همیــــشه مواظـــــب عشـــــــقم باش.اون خیلــــــــی ادم خوب و مهربونی خودت که میدونی.به خاطر دل پاکشـــــــم که شده همیشه پشتش باش وادمای سالم و درستیو مسیر زندگیش قرار بـده. امین یارب العالمین.خداجونم ممنونم که عشقم سالم و سرحال رو زمین هستش و نفس میکــــــشه.هرجــــــا هست امیدوارم همــــــــــیشه خوش باشه.😍😍😍😍😘😘😘😘 دوست دارم بــهــــتریـنــــم...من امتحان زبان انگلیستونو با هزینه کم میدم...هرچقد در توانتونه میتونین پرداخت کنین ..اگه خواستین بیاین پی وی با هم هماهنگ بشیم...

اولین و مهمترین چیز هدفه تا ندونی میخوای به چی برسی و چرا هیچ تلاشی نمیکنی دوم برنامه ریزی نه طوری که نتونی انجامش بدی .اگه ی همراه داشته باشی  با هم بخونین خیلی بهتره انگیزت چن برابر میشه

2738