2737
2734
عنوان

مخصوص اونایی که تنهان و یا دوستی ندارن همتون بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 7187 بازدید | 1164 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

سلام من‌میترسم ولی دوست دارم یکی مثل خواهر داشته باشه البته دوتا خواهر دارما اخه صربه خوردم با یکی تو کلاسمون آشنا شدم بعد راهمون یکی بود با هم میرفتیم میومدیم تا اینکه گفت بریم کافی شاپ که کسی که میخوام باهاش ازدواج کنم ببین چطوریه اینا خبر نداشتم که یکیرم برای من درنظر گرفته منم سنم کم نادونی کردم رفتم نامزدم خارج بود زنگ زد اینا گفتم یه وضعی شد ولی خدارو شکر زندگیم به هم نخورد وگرنه نزدیک بود عشقمو از دست بدم ترسیدم ولی تو رمانا که میخونم احساس میکنم دوست خیلی خوبه ولی ندالم دوست قدیمیمم از قبل عروسیم ندیدم

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️🌹👶🏻👪😍👨‍👩‍👧‍👦واسه داداشم که فوت شده ی صلوات میفرستین؟برای سلامتی همسرم و خانواده ام و پسرم یه صلوات میفرستین؟امیدوارم هرچی از خدا میخوای خدا بهت بده...این دنیا ارزش غصه خوردن نداره از زندگیت لذت ببر...گاهی وقتا پشت جمله*عیب نداره مهم نیس*یه دل شکسته خوابیده...اللهم عجل لولیک الفرج♡♡♡

از کرو نا ترسی نیس من حتی میرم واسه خرید کوچیک یکم هوا بخورم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️🌹👶🏻👪😍👨‍👩‍👧‍👦واسه داداشم که فوت شده ی صلوات میفرستین؟برای سلامتی همسرم و خانواده ام و پسرم یه صلوات میفرستین؟امیدوارم هرچی از خدا میخوای خدا بهت بده...این دنیا ارزش غصه خوردن نداره از زندگیت لذت ببر...گاهی وقتا پشت جمله*عیب نداره مهم نیس*یه دل شکسته خوابیده...اللهم عجل لولیک الفرج♡♡♡
سلام من‌میترسم ولی دوست دارم یکی مثل خواهر داشته باشه البته دوتا خواهر دارما اخه صربه خوردم با یکی ت ...

سلام

چندسالته مگه

ها دلبر عشق و عاشقیه دا ها دلبر شه یار مازرونیه دا 
سلام چندسالته مگه

نپرس دیه فقط بدون کمه حدس هم زدی مشکل نداره اسی جون

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706